FireShot Capture - Scr.hu - https___scr.hu_oPP2KvMiło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z kolejnym klientem – firmą Twój Trycholog.

Będziemy się starali zapewnić jak najlepszy dostęp do informacji na temat oferty tej poznańskiej firmy, proponującej najwyższej jakości profesjonalne usługi w zakresie diagnozowania oraz leczenia włosów i skóry głowy.

Tego rodzaju problemy dotyczą coraz większej liczby ludzi, ich podłoże bywa różne, dlatego w celu podjęcia skutecznej terapii, konieczne jest w pierwszej kolejności postawienie optymalnej diagnozy.

W katalogu dostępnych usług z zakresu trychologii (pozycjonujemy hasło: Trycholog Poznań)znajdziemy zarówno profesjonalne konsultacje, badania analityczne, jak i zabiegi.

Decydując się na skorzystanie z oferty Twojego Trychologa pacjent zyskuje pewność kompleksowej obsługi, co oznacza dużą efektywność podjętej terapii. Czym prędzej podejmie się właściwe leczenie – tym jego skutki będą lepsze.

Twój Trycholog zapewnia najwyższej klasy usługi medyczne – zarówno dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów, jak i nowoczesnemu sprzętowi (m.in. lampa Wood’a).

Podstawowe badanie stanu skóry głowy i włosów wykonywane jest za pomocą mikroskopu cyfrowego. Pozwala to na postawienie szczegółowej diagnozy dotyczącej m.in. takich problemów jak: wypadanie włosów, łuszczyca, łupież, łojotok czy łojotokowe zapalenie skóry.

Dzięki trichoskopii można też ocenić, czy potrzebne jest przeprowadzenie dalszych konsultacji, z innymi specjalistami – np. dietetykami, bądź lekarzami (m.in. endokrynologami).

Bazą do zastosowania danej terapii jest Analiza Pierwiastkowa Włosów (APW) – nowoczesna metoda diagnostyczna, umożliwiająca określenie stan odżywienia organizmu. Za pomocą tej metody bada się skład mineralny włosów, który może stanowić bardzo przydatną podpowiedź, co do stanu fizjologicznego organizmu. Analizie poddaje się 29 pierwiastków (w tym toksyczne), co pozwala precyzyjnie ocenić prawidłowość metabolizmu u badanej osoby.

Dzięki APW możliwe jest m.in.: przeprowadzenie wnikliwego badania tendencji zdrowotnych, ustalenie odpowiedniego dla każdego pacjenta programu suplementacyjnego i diety metabolicznej.

Twój Trycholog wraz z firmami, z którymi współpracuje (m.in. z wyspecjalizowanymi gabinetami fryzjerskimi, lekarzami i dietetykami) zapewnia dostęp do różnych procedur zabiegowych.

Jedną z popularniejszych i docenianych przez pacjentów jest zabieg oczyszczenia skóry głowy (peeling), który pozwala włosom zregenerować się, dzięki właściwemu odżywieniu i dotlenieniu. W ofercie również inne zabiegi, m.in.: Darnsonval, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia (igłowa i mikroigłowa).

Wszystkie zabiegi dobierane są optymalnie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta – tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu, czyli skutecznej terapii, której efekty będą trwałe.