W gronie naszych klientów witamy firmę działającą na terenie aglomeracji Londynu – CoolAir24 – aktywną od wielu lat na rynku nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodzących.

CoolAir24 to firma rodzinna proponująca kompleksową ofertę – od zaopatrywania w najnowsze urządzenia i technologie, poprzez projektowanie systemów dedykowanych konkretnym klientom, po utrzymanie instalacji i prace renowacyjne.

Niezależnie od tego, czy planujemy inwestycję w poprawę stanu powietrza w domu, czy prowadzimy firmę (od niewielkich biznesów po duże przedsiębiorstwa) i potrzebujemy bardziej rozbudowanych systemów, zespół doświadczonych specjalistów CoolAir24 wykona wszystkie prace – szybko, i optymalnie (z punktu widzenia indywidualnych potrzeb klientów, w tym finansowych).

Oferowanie tego rodzaju usług (szczególnie na terenie wielkich aglomeracji miejskich) musi się też cechować dużą dbałością o środowisko naturalne. Skorzystanie z profesjonalnych usług CoolAir24 to gwarancja jakości na najwyższym poziomie.

Wszystkie wdrażane i realizowane przez CoolAir24(pozycjonujemy hasło rozwiązania technologiczne mają na celu względy oszczędnościowe (również, jeśli chodzi o energooszczędność stosowanych systemów, instalacji i urządzeń) co pośrednio przekłada się jednocześnie na ich opłacalność.

Firma dba o zapewnienie swoim klientom pełnej i różnorodnej gamy produktów i usług w ramach oferowanych linii produktowo-usługowych.

W katalogu CoolAir24 znaleźć można m.in.:

  • wszystkie typy systemów klimatyzacyjnych (m.in. Split, Twin, Multisplit, VRV, VRF) do domów prywatnych, biur, sklepów, lokali gastronomicznych i wielu innych obiektów. Firma korzysta z urządzeń najlepszych światowych marek: m.in. Daikin, Toshiba, Fujitsu , Mitsubishi, Carrier.
  • systemy chłodzenia – m.in.: lodówki i zamrażarki, lady sklepowe, chłodnie przemysłowe, komory chłodnicze, agregatory, pompy ciepła, systemy regulujące wilgotność powietrza (np. dla piwnic winnych i in. pomieszczeń, które muszą mieć zapewnioną określoną temperaturę i inne, szczegółowe parametry powietrza).
  • systemy wentylacyjne – dla każdego rodzaju pomieszczeń. Firma wykonuje wszystkie usługi – począwszy od instalacji, poprzez diagnostykę, po konieczne naprawy i remonty.

CoolAir24 stawia w swojej działalności przede wszystkim na jak najlepsze relacje z klientami – buduje zaufanie nie tylko poprzez stałe rozbudowywanie oferty i zapewnienie najwyższej jakości prac instalacyjnych i serwisowych, ale również dbając o stały kontakt z klientem. Wszelkie awarie można zgłaszać przez 24 godziny na dobę.

Firma oferuje też fachowe doradztwo w zakresie wszystkich profili prowadzonej działalności.

Nasza współpraca z CoolAir24 obejmuje pozycjonowanie kilkudziesięciu fraz, jedną z tych fraz jest: refrigeration London