O nas

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google co oznacza, że posiadamy zarówno odpowiednią wiedzę jak i stosowne kwalifikacje w zakresie efektywnego zarządzania kontami AdWords oraz prowadzenia skutecznych kampanii reklamowych Google. Krótko mówiąc, firma Google dokładnie sprawdziła co potrafimy i poświadczyła nasze kompetencje. Zdaliśmy wymagane przez Google egzaminy potwierdzające nasze praktyczne umiejętności. Po prostu znamy się na rzeczy. I udowodniliśmy to już ponad 300 klientom w ciągu 10-letnich intensywnych działań w sieci reklamowej Google i programie AdWords.

Dziś nasze portfolio  to więcej niż 100 firm polskich i zagranicznych reprezentujących rozmaite branże działalności biznesowej i bardzo różne potrzeby reklamowe oraz ponad 300 przeprowadzonych kampanii reklamowych, które wymiernie zwiększyły sprzedaż i zyski naszych klientów. Dlaczego warto zatrudnić certyfikowanych specjalistów? Bo tylko wtedy macie gwarancję 100% profesjonalnej kampanii reklamowej: mądrze zaplanowanej pod względem słów kluczowych, budżetu, targetu, lokalizacji, zasięgu i innych istotnych elementów oraz wszystkich możliwych opcji (np.: funkcji remarketingu), dobrze zarządzanej i na bieżąco monitorowanej w zakresie wydajności, skuteczności i realizacji celów reklamowych oraz, w razie potrzeby, błyskawicznie modyfikowanej dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Doskonale wiemy, że musicie rozliczyć się z każdej złotówki wydanej na marketing i dlatego zawsze koncentrujemy się na wypracowaniu maksymalnego zwrotu z poniesionej przez Was na reklamę inwestycji.

Dlaczego my?

Nasi klienci są na wysokich pozycjach w Google na wybrane słowa kluczowe.

Mamy wysoki, ale ograniczony wpływ na pozycje. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie.

Skutecznie pozycjonujemy strony od 2006 roku. Mamy w portfolio setki skutecznie wypozycjonowanych stron zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

Zdobywamy nagrody (Wyróżnienie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w 2013 roku), uczestniczymy w targach.

Co umiemy?

Pozycjonowanie Stron 100
Google AdWords 95
Social Media / Facebook 70
Tworzenie Serwisów 100
Copywriting 90

Nasi klienci