Witaj!

Jeżeli czytasz te słowa to oznacza, że jesteś zainteresowany reklamą w internecie. Dobrze się składa bo w tym jesteśmy dobrzy. Tradycyjne formy reklamy są drogie, robią dużo szumu, ale nie są specjalnie skuteczne. Pozycjonowanie to reklama, z jednej strony, niewidoczna i nienachalna, z drugiej, przynosząca wymierne korzyści i długotrwały efekt.

Co to pozycjonowanie?

Obecnie podstawowym źródłem informacji o produktach i usługach dla potencjalnych klientów jest internet i wyszukiwarki internetowe jak Google.pl. Dzień w dzień miliony ludzi korzysta z wyszukiwarek, aby znaleźć to czego potrzebują. Pozycjonowanie to proces, dzięki któremu osoby zainteresowane konkretnymi informacjami, po przeszukaniu internetu, odwiedzą stronę Twojej firmy a nie witrynę konkurencji. Dlatego, że to Twoja strona pokaże się na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania Google, które internauci uważają za najbardziej wiarygodne i bezstronne źródło informacji. Do tego reklama w wyszukiwarkach umożliwia silnie targetowanie, a więc trafia do tych klientów, którzy chcą kupić dokładnie to co oferujesz.

Gość zainteresowany Twoją ofertą warty jest o wiele więcej niż setka internautów, którzy trafili na stronę przypadkiem i zupełnie nie interesuje ich jej zawartość. Procentuje tutaj specyficzny charakter tej metody reklamy. My nie nakłaniamy klientów do kupienia reklamowanego towaru, to klient sam dochodzi do wniosku, że tego chce.

My docieramy z Twoją ofertą do wszystkich, którzy tak bardzo potrzebują Twoich produktów czy usług, że sami ich szukają. Dzięki reklamie w wyszukiwarkach trafią na Twoją firmę, a nie konkurencję. Tylko dobrze wypozycjonowane strony są często odwiedzane, skutecznie konkurują z tysiącami innych witryn i osiągają sukces na niezwykle konkurencyjnym e-rynku.

Konkurencja

Strony konkurencji są wyżej?

Sprawdzimy Twoją konkurencję

Sprawdzimy działania Twojej konkurencji. Dokładnie prześledzimy co zrobili, żeby być wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

Statystyki

Analiza wyników

Szczegółowe statystyki strony Analytics

Szczegółowo sprawdzimy skąd pochodzi ruch na Twojej stronie. Doradzimy co poprawić i jak analizować co robią użytkownicy na Twojej stronie.

Link building

Zdobędziemy linki do Twoich stron

Skutecznie budujemy odnośniki

Sprawdzimy linki konkurencji, wykorzystamy nasze bazy linków. Liczba i jakość linków do strony to najważniejsze czynniki powodujące wysokie pozycje w Google.

Co poprawić?

Zastanawiasz się co trzeba zmienić na stronie?

Darmowy audyt

Decydując się na pozycjonowanie w naszej firmie otrzymasz darmowy audyt strony. Bazując na ponad 10 letnim doświadczeniu oraz 128 punktowej liście do sprawdzenia dokładnie przebadamy Twoją stronę i przygotujemy listę zmian.

Nasze usługi

Sprawdź nasze pozostałe usługi. Kompleksowe połączenie tych elementów to wysoka skuteczność pozycjonowania Twojej strony.

Utworzenie miejsc w Google Maps dla każdej placówki

Utworzenie, optymalizacja i weryfikacja każdej placówki w Google Maps

Zweryfikowanie wpisów oraz poprawa błędów
Unifikacja wpisów. Oznaczenie zduplikowanych wpisów i połączenie w całość.

Tworzenia treści w postaci artykułów, porad, testów, rankingów

Tworzenie wysokiej jakości artykułów i publikacja ich na portalach oraz blogach.

Prowadzenia profilu firmy w Google+

Prowadzenie profilu firmy w portalu Google+. Będzie to miało znaczenie dla pozycji w Google.

Tworzenia treści w postaci materiałów graficznych
Tworzenie infografik, materiałów graficznych, memów. Materiały tego typu mają dużą szansę na sukces w kampaniach wirusowych.

Monitoring linków przychodzących
Linki przychodzące mogą szkodzić. Należy zadbać o czysty profil linków i monitorowanie linków przychodzących, aby uniknąć kar z wyszukiwarek. Zgłoszenia do Google poprzez Disavow Tool domen z linkami, które mogą szkodzić

Monitoring Internetu
Monitorowanie Internetu oraz mediów społecznościowych pod kątem sygnałów. Angażowanie się w dyskusje oraz polecanie Państwa usług.

Monitorowanie pozycji wyrażeń kluczowych w wyszukiwarce Google

Codzienne sprawdzanie pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach. Dostęp do panelu, w którym widać zmiany w pozycjach.

Dlaczego my?

   • Wysoka skuteczność
   • 11 lat doświadczenia
   • Setki skutecznie przeprowadzonych kampanii
   • Wygenerowaliśmy ruch na stronie liczony w setkach tysięcy użytkowników
   • Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google

Mówią o nas

I have been working with Jacek Wieczorek since early 2006. At first I entrusted his
company with administering Advameg owned informational websites, deleting spam
and overseeing the moderators. Later on, we broadened the scope of our
cooperation with link building and SEO specific website optimization. Their effort has
been fruitful; the forum they managed has grown and has over 1.4 million registered
members. Our websites are nearing 1 million unique visitors daily. I would strongly
recommend them as business partners.

Lech Mazur, Advameg

Serdecznie polecamy usługi Profesjonalne-Pozycjonowanie.pl w zakresie pozycjonowania stron oraz reklamy w linkach sponsorowanych Google Adwords. Od kilku lat skutecznie reklamujemy się w Internecie stale rozszerzając zakres współpracy.

Oskar Baranowski, ACB24

Efekty dotychczasowych działań, jakich podjęła się firma Profesjonalne Pozycjonowanie przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Branża, w której prowadzimy swoją działalność jest specyficzna i bardzo konkurencyjna, ale dzięki zaangażowaniu i skutecznym kampaniom, prowadzonym przez firmę Profesjonalne Pozycjonowanie, możemy pochwalić się obecnością na najwyższych pozycjach w najpopularniejszej wyszukiwarce, jaką jest Google.

Z pełnym przekonaniem potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność i fachowość firmy Profesjonalne Pozycjonowanie. Równocześnie polecamy ją jako godnego partnera w branży marketingu internetowego.

Łukasz Ś., Sklep-Intymny.pl