Wycena strony jest oparta w większości na konkurencyjności. Jeśli konkurencja jest obecna na rynku i pozycjonuje się od kilku, a często nawet kilkunastu lat, to pozycjonowanie będzie wymagać większych nakładów. Stąd wyższa cena. Warto zapytać o cenę pozycjonowania – wycena jest bezpłatna.

Często słyszymy stwierdzenia, że domena klienta zaczyna się na literę daleko w alfabecie i przez to trudniej będzie ją pozycjonować. Początkowa litera w domenie klienta nie ma żadnego znaczenia.

Klient: Szwagra syn, co prawda w gimnazjum, ale bardzo mądry, już się kiedyś zajmował pozycjonowaniem naszej strony, za 50zł to zrobił, oczekuję świetnych wyników przy podobnym wkładzie własnym.

 

Szanowny Panie, to tak nie działa. Szanujemy czas nasz i naszych klientów, dlatego w przeciwieństwie do dużej części konkurencji (i wszelkiej maści krewnych i znajomych) nie proponujemy rozwiązań z góry skazanych na porażkę. Wierzymy, że  wysoka jakość usług jakie świadczymy jest kluczem do sukcesu i tylko rzetelne i uczciwe podejście do klienta jest w stanie do tego sukcesu doprowadzić. Znamy się na tym, znamy rynek, wiemy że nie ma jednej uniwersalnej metody, do każdego klienta i jego wymagań podchodzimy indywidualnie.