aubizZ przyjemnością donosimy, że grono anglojęzycznych klientów firmy Profesjonalne-Pozycjonowanie z każdym dniem się powiększa. Ostatnimi czasy do naszego portfolio dołączyło kilkoro klientów z Wielkiej Brytanii, przede wszystkim tych związanych z obszarem informacji biznesowych. Dziś ich grono zostaje poszerzo
ne przez firmę z dalekiej Australii. Nowo powstały portal Aubiz.net to miejsce w anglojęzycznym Internecie, którego zadaniem jest przyczynienie się do uporządkowania wiedzy o australijskim biznesie. A jak doskonale wiemy, w biznesie zawsze jest sporo wiedzy do uporządkowania.

 

Jak deklarują twórcy witryny Aubiz.net, strona powstała po to, by ułatwić internautom dostęp do informacji poświęconych australijskim firmom. Nie są to tajne dane, wszystkie informacje są udostępniane na podstawie zasobów znajdujących się w ogólnodostępnej domenie publiczne, co wcale jednak nie oznacza, że do tych danych dostęp jest łatwy. Zamiast przeszukiwać archiwa, lepiej wpisać nazwę spółki do wyszukiwarki internetowej i odczytać z niej tylko te dane, które są nam rzeczywiście potrzebne.

 

Analogiczne rozwiązania funkcjonują w wielu państwach – w tym w Polsce. Nie da się ukryć, że katalogi firm i wyszukiwarki to narzędzia, które znacznie ułatwiają życie wszystkim osobom zajmującym się komunikacją biznesową. Często jest tak, że bez dokładnej nazwy firmy, numeru NIP i adresu dostępnych z wyszukiwarki internetowej działającej w telefonie komórkowym załatwienie wielu spraw – choćby najbanalniejszych – każdego dnia pracy trwałoby o wiele dłużej. Internetowe wyszukiwarki firm pozwalają nie tylko na znaczną oszczędność czasu, ale przede wszystkim na zwiększenie komfortu pracy.

 

I właśnie w taki sposób wyszukiwarka firm Aubiz.net będzie ułatwiać codzienną pracę australijskim handlowcom, analitykom i innym pracownikom zajmującym się przede wszystkim sektorem biznesowym. Portal oferuje użytkownikom kilka typów wyszukiwania – np. po nazwie (dostępny jest alfabetyczny katalog firm), po lokalizacji, dacie rejestracji przedsiębiorstwa oraz po numerze z rejestru australijskich firm. Dlatego też mamy do dyspozycji zarówno dane dotyczące konkretnej, wyszukiwanej przez nas firmy, jak i podpowiedzi obejmujące wszystkie przedsiębiorstwa z interesującej nas lokalizacji. Wygodny sposób korzystania z zasobów portalu Aubiz.net idzie w parze z jego oszczędnym designem skupiającym się tylko na tym, co naprawdę niezbędne, a także z ograniczeniem ilości danych do najważniejszych informacji o firmie. Dzięki temu nie musimy przedzierać się przez gąszcz danych gromadzonych o firmie w innych archiwach.

 

Aubiz.net to narzędzie wygodne, proste w obsłudze i bardzo przydatne, co z pewnością docenią wszyscy internauci zajmujący się kontaktami biznesowymi w Australii. Tym bardziej cieszymy się, że możemy wesprzeć właścicieli portalu swoją wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że odniosą w swoim kraju liczne sukcesy!