Planujesz remont lub inne prace budowlane? Nasz następny klient, przedsiębiorstwo Gruzar oferuje wsparcie w tym zakresie. Odpady to nierozłączny element budowy, jednak nie każdy wie jak należycie zająć się pozostałościami w szybki i tani sposób. Firma Gruzar posiada w swojej ofercie możliwość wynajęcia kontenerów na gruz i śmieci. Oferuje również wynajem  worków big bag Warszawa. Symbolem graficznym przedsiębiorstwa jest maskotka Gruzara — zielonego potworka, który uwielbia gruz i odpady.

Klienci mogą skorzystać z usług firmy za pośrednictwem strony gruzar.pl, gdzie przy pomocy krótkiego formularza cały proces zamawiania sprowadza się do kilku minut. Wystarczy doprecyzować jaki rodzaj odpadów chcemy przekazać specjalistom oraz jakie gabaryty kontenera są w naszym obszarze zainteresowania. Gruzar oferuje kontenery o objętości: 2m3, 5m3, 7m3 i 15m3 oraz worki big bag 1,5m2 – właśnie dlatego usługi skierowane są zarówno do osób planujących remont swojego mieszkania, jak i firm budowlanych, w których konieczne jest większe zaplecze wywozowe. Od klientów odbierane są różnego rodzaju pozostałości: gruz czysty i zmieszany, szkło, metal czy drewno. Przedsiębiorstwo umożliwia wynajem kontenerów na tydzień lub — w zależności od wyboru osoby zlecającej — na godziny. Warto zwrócić uwagę na niskie burty wynajmowanych kontenerów, czyli rozwiązanie umożliwiające łatwiejsze i przyjemniejsze napełnienie zbiornika.

Firma Gruzar szczyci się możliwością odbioru odpadów najdalej ze wszystkich firm — poza Warszawą z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać również osoby prowadzące prace budowlane w okolicznych miejscowościach, w tym m.in. Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie, Mińsku Mazowieckim, czy Celestynowie. Oprócz kompleksowej usługi Gruzar oferuje przede wszystkim legalną możliwość zutylizowania odpadów, bez konieczności martwienia się o ich wywóz. Dzięki rozbudowanej flocie i asortymentowi kontenerów dostawa może odbyć się w wybranej przez klienta przestrzeni — kierowcą niestraszne są wąskie wjazdy na podwórka warszawskich kamienic.

Przedsiębiorstwo szczyci się szybkością działania — kontenery dostarczane są już od 4 godzin po zamówieniu usługi. Konsumenci, którzy potrzebują porady, jakie rozwiązanie będzie najbardziej dogodne dla ich prac budowlanych, mogą skorzystać z porad udzielanych przez pracowników firmy Gruzar. Dzięki temu nie trzeba być ekspertem, aby dobrać kontener do swoich potrzeb — niezależnie, czy jest to remont domu, mieszkania w bloku, kamienicy, czy bardziej rozbudowane zlecenie. Poza doskonałą kadrą i sprzętem przedsiębiorstwo oferuje konkurencyjne ceny. Dzięki powierzeniu utylizacji odpadów specjalistycznej firmie można przestać martwić się o ten aspekt, będący następstwem prac budowlanych, wybierając jednocześnie korzystne rozwiązania cenowe.