Wisła

W gronie naszych klientów witamy Wisla.com. To wyjątkowe miejsce w wirtualnym świecie, z którego każdy może zacząć wędrówkę… po Beskidzie Śląskim. Warte poznania jest również samo miasto – Wisła – której nikomu nie trzeba przedstawiać, przynajmniej od czasu wielkich sukcesów Adama Małysza. Wisla.com przekonuje, że aktywny turysta znajdzie tu coś dla siebie nie tylko zimą, ale również w innych porach roku.

Odwiedzając portal, natrafimy na wiele użytecznych informacji, co nie mniej ważne – podanych w przystępnej formie. Wisla.com ma za zadanie zachęcać do skorzystania z bogatej oferty tutejszych firm – począwszy od tych, które oferują noclegi, przez restauracje, puby i bary, po wyciągi, szkółki narciarskie i funkcjonujące w innych, przydatnych z punktu widzenia turysty i wczasowicza, branż.

W serwisie znajdziemy również oferty specjalne – zgrupowane w osobnej zakładce. Szybko zaznajomimy się też z bazą noclegową Wisły. Na turystów czekają: hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery, ośrodki agroturystyczne. Oferta jest zróżnicowana i dostosowana do potrzeb i możliwości finansowych różnych gości. Obok typowo turystycznych obiektów, w mieście z powodzeniem działają luksusowe ośrodki SPA.

Zima w Wiśle. Od kilku lat upływa pod znakiem konkursu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich i oczywiście ferii. Dzięki serwisowi Wisla.com możemy szybko i bez stresu odpowiednio wcześniej (a bywa również, że w ramach oferty typu Last Minute) zarezerwować nocleg w „gorącym” turystycznie czasie.

Wiosna, lato, jesień w barwach Beskidu Śląskiego. Niektórzy twierdzą, że góry najpiękniejsze są jesienią, rzeczywiście – warto polecić górskie szlaki tym, którzy cenią sobie turystykę pieszą. Na Wisla.com znajdziemy niezbędne informacje na temat tras przygotowanych z myślą o turystach pieszych i zwolennikach dwóch kółek.

Jeśli planujemy dłuższy pobyt wypoczynkowy w Wiśle, z pewnością przydadzą się nam informacje o atrakcjach turystycznych oferowanych przez miasto (działy: „Aktualności” i „Rozrywka”). Chcemy wiedzieć, czy będziemy mogli nie tylko dobrze bawić się na stoku, ale również uraczyć miejscowymi specjałami? Warto zapoznać się z działem „Gastronomia”.

Interesuje nas aktualna pogoda w regionie, lokalizacja hoteli, pensjonatów, obiektów użyteczności publicznej, bankomatów? Wystarczy kliknąć, żeby być na bieżąco z wiślańskim „tu i teraz”.

Serwis ma charakter interaktywny – dlatego zainteresowane firmy i instytucje prowadzące działalność w mieście i w regionie, mogą bez problemu zamieszczać tu swoje ogłoszenia. Autorzy serwisu zapraszają do kontaktu również wszystkich internautów. Dzięki ich sugestiom możliwe jest rozwijanie Wisla.com – czyli nowoczesnego informatora internetowego.