wc skip logo

Jednym z naszych Klientów jest firma, którą pozycjonujemy m.in. na hasło “wynajem toalet przenośnych Poznań”. WC SKIP zajmuje się wynajmem mobilnych toalet. Udostępnia je w wersji standardowej oraz premium, jednakże wszystkie przenośne toalety, oferowane przez naszego Klienta, zapewniają wysoki standard higieniczny. 

 

Każda toaleta z oferty zaprojektowana jest według najwyższych standardów, które gwarantują najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie wyposażone są w kompaktową umywalkę z pompką nożną. Posiadają dwa niezależne systemy wentylacji. Na wyposażeniu są funkcjonalne pojemniki na dwie rolki papieru toaletowego. Specjalnie zaprojektowany dach mleczny przepuszcza światło, co poprawia widoczność w środku toalety po zamknięciu drzwi. Materiał, z którego są wykonane, nie absorbuje żadnych nieprzyjemnych zapachów. 

Toalety można wynajmować krótko- bądź długoterminowo. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości załatwienia potrzeb fizjologicznych i brak jest dostępu do bieżącej wody. Nie wymagają podłączenia do kanalizacji ani szamba – wszystko za sprawą bezodpływowego zbiornika, w który są wyposażone. 

Toalety najczęściej podstawiane są:

  • na zaplecza placów budowy,
  • w okolicy remontowanych budynków,
  • na imprezy plenerowe (biwak, ognisko),
  • na imprezy masowe (koncerty, zloty),
  • w bliskości plaż i campingów,
  • w okolicach plenerowych punktów gastronomicznych,
  • w parkach.

 

Jeden z głównych atutów, którymi WC SKIP może się pochwalić, jest błyskawiczny czas podstawiania toalet oraz minimum formalności, przy jednocześnie przejrzystej umowie i elastycznych warunkach wynajmu. Toaleta może trafić we wskazane przez Klienta miejsce nawet w ciągu kilku godzin od zgłoszenia zapotrzebowania. Atrakcyjne, konkurencyjne ceny to dodatkowa zaleta korzystania z usług WC SKIP. Przez cały okres trwania umowy firma prowadzi profesjonalny serwis toalet – wystarczy skontaktować się z centralą, by na miejscu pojawiła się ekipa serwisująca. Firma dba o to, by całkowicie usunąć ryzyko braku możliwości korzystania z danej toalety z powodu jej przepełnienia czy jakiejkolwiek usterki. Odpowiada też za mycie oraz dokładną dezynfekcję kabiny, stawiając sobie wysokie wymagania sanitarno-higieniczne.

 

Firma od lat znana jest z obsługi terenu poznańskiego, a usługi dostarczenia i serwisu toalet chwalą sobie byli i aktualni Klienci indywidualni oraz instytucjonalni z takich dzielnic Poznania jak: Grunwald i Jeżyce, Stare i Nowe Miasto, Rataje i Chartowo, Śródka, Górczyn, Sołacz, Winogrady, Łazarz, czy Dębiec. WC SKIP z powodzeniem realizuje dowóz toalet w odległości nawet do 100 kilometrów od Poznania.