Ustroń

Rozpoczynamy współpracę z nowym klientem – Ustron.com to internetowy przewodnik po Ustroniu. Vademecum niezbędnych informacji dla każdego, kto spragniony jest wypoczynku i relaksu w jednym z najpiękniejszych miast Śląska Cieszyńskiego.

Ustroń warto odwiedzić zawsze – niezależnie czy marzy nam się pobyt typowo zimowy, czy wakacyjny, a może poza szczytem sezonu, kiedy w pełni będziemy się mogli napawać urokami mikroklimatu tego pięknie położonego, górskiego uzdrowiska.

Informacje na temat Ustronia (przewodnik po najważniejszych adresach, plan miasta, kamery internetowe, galerie) znajdziemy na Ustron.pl.

Serwis powstał z myślą o turystach, wczasowiczach i kuracjuszach, którzy zainteresowani są aktywnym wypoczynkiem.

Szczególnie rozbudowany jest dział prezentujący bazę noclegową. Bez problemu zarezerwujemy pobyt w wybranym hotelu, pensjonacie, ośrodku turystycznym, w prywatnej kwaterze, czy domu wczasowym. Na uwagę zasługuje również oferta typowo uzdrowiskowa. W informatorze zaprezentowano obiekty sanatoryjne, a także cieszące się coraz większą popularnością nowoczesne ośrodki SPA.

Ustroń sam w sobie ma wiele do zaoferowania – warunki przyrodnicze, ciekawa architektura, czyste powietrze, spokój – to wszystko zachęca do spędzenia tu weekendu albo dłuższych wczasów wypoczynkowych typu Wellness-SPA.

Położone w Beskidzie Śląskim miasto jest też doskonałą bazą dla miłośników różnych sportów – głównie zimowych. Jeśli jesteś narciarzem – zaglądnij na Ustron.com – znajdziesz tu wiele informacji na temat wyciągów, szkółek narciarskich, a także aktualnych warunków śniegowych i pogodowych.

Wiosną, latem i jesienią kuszą z kolei trasy wytyczone z myślą o turystach pieszych i kolarzach.

Nie ma relaksu, wypoczynku i turystyki bez lokalnych smaków – i to dosłownie. Informacje na temat regionalnej kuchni i oferty lokali gastronomicznych zasięgniemy oczywiście w katalogu Ustron.com.

Aby pobyt wypoczynkowy czy uzdrowiskowy uznać za w pełni udany, wiele osób potrzebuje również skorzystać z oferty kulturalnej i rozrywkowej. Na jej brak w Ustroniu na pewno nie będziemy mogli narzekać. Kalendarz imprez kulturalnych pozwoli zapoznać się z aktualnymi i planowanymi wydarzeniami – festiwalami, przeglądami i koncertami. Zapraszają też ustrońskie puby, kluby i dyskoteki.

Tęsknisz za Ustroniem i chcesz być na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w mieście? Skorzystaj z wtyczki społecznościowej i codziennie przeglądaj aktualności z portalu na swoim Facebooku.