Timeo.co.uk Opening Times

Lista naszych brytyjskich klientów nieustannie się poszerza i staje się coraz bardziej imponująca. Do wspieranych przez Profesjonalne-pozycjonowanie anglojęzycznych stron www właśnie dołącza serwis Timeo.co.uk, zatytułowany w prosty i precyzyjny sposób – Opening Times. Jego celem jest przede wszystkim dostarczanie jasnych oraz dokładnych informacji dotyczących godzin otwarcia firm, restauracji, sklepów i instytucji. Są to informacje sprawdzone, a przede wszystkim możliwe do odfiltrowania za pomocą jednego kliknięcia, bez przedzierania się przez gąszcz treści umieszczanych na stronach głównych.

Komu i w jakim zakresie taka witryna może być szczególnie przydatna? Przede wszystkim każdemu internaucie szukającemu jasnej i precyzyjnej informacji o godzinach otwarcia i zamknięcia firmy bądź instytucji, a także danych kontaktowych do danego jej oddziału: adresu i numeru telefonu. A to nie zawsze jest takie proste. Zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z rozbudowaną siecią złożoną z wielu oddziałów i filii. Nierzadko jest tak, że poszczególne oddziały mają różne godziny otwarcia, a są one uzależnione od wielu różnych czynników – miasta, dzielnicy, a nawet specyfiki galerii handlowej, w której umiejscowiony jest dany oddział. Jest to szczególnie częste w przypadku banków, sieciowych restauracji, sklepów, księgarń i saloników prasowych, oddziałów pocztowych, salonów urody oraz aptek.

Problem polega na tym, że na stronach głównych większości firm i instytucji podawane są orientacyjne, uogólnione godziny pracy (pokazywane również w wynikach wyszukiwania Google), które mogą różnić się pomiędzy sobą w poszczególnych oddziałach. A wtedy potrzebny jest nam jeszcze numer telefonu do oddziału. Niektóre z tych stron mają wbudowaną w stronę wyszukiwarkę oddziałów, inne takiej opcji nie oferują – ale w końcu wyszukiwanie adresów, kodów pocztowych i numerów telefonów na stronach firmowych to kilka niepotrzebnych, zazwyczaj irytujących (zwłaszcza wtedy, gdy używamy telefonu) kroków do wykonania, których można sobie oszczędzić. A przy okazji nie musimy wykonywać żmudnej pracy oddzielania informacji od przekazu marketingowego.

Jak to działa w wyszukiwarce timeo.co.uk? Za pomocą jednego prostego kroku możemy zlokalizować oddział firmy, sieci handlowej, restauracji bądź instytucji we wskazanej przez nas lokalizacji (np. mieście, dzielnicy czy okolicy. Wystarczy wpisać nazwę firmy oraz pożądaną lokalizację. Otrzymujemy dostęp do godzin otwarcia i zamknięcia firmy, adresy i kody pocztowe oddziałów firmy położonych najbliżej wskazanego przez nas miejsca, a także informację o długości trasy, jaką musimy pokonać. Możemy przy okazji sprawdzić, jakie inne firmy oraz instytucje znajdują się w pobliżu, a także zerknąć na ich położenie na mapie. Z Timeo.co.uk dowiemy się również, czy na miejscu będziemy mieli do dyspozycji pomieszczenie do przewinięcia dziecka, czy firma zadbała o potrzeby osób niepełnosprawnych, a nawet czy jest w niej darmowe WiFi.

Timeo Opening Times to prostota, precyzja, skuteczność i oszczędność czasu – wartości istotne w każdym biznesie. Kontakty, dane teleadresowe i godziny otwarcia firm na Wyspach Brytyjskich jeszcze nigdy nie były podawane w tak prosty sposób. Timeo – nie marnuj czasu!