Internetowy sklep SuperZabawkowo.pl to kolejny nasz Klient, z którym mamy przyjemność współpracować. To prowadzone w Sieci przedsiębiorstwo zaczynało od handlu zabawkami. Z biegiem czasu oferta powiększała się, a zainteresowanie Klientów pozwalało na rozszerzenie asortymentu. Dzisiejsi Klienci zakupić mogą więc nie tylko świetnej jakości zabawki, ale również inne produkty z wielu różnorodnych dziedzin — od rzeczy przydatnych w domu i ogrodzie, przez elektronikę użytkową, gadżety elektroniczne, produkty dla zdrowia i urody, akcesoria dla zwierząt, aż po części samochodowe czy zamienne. Wszystko po to, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i sprostać życzeniom bogatej oferty.
sklep z zabawkami

Artykuły dla dzieci

Pierwotna branża, która stała się punktem wyjścia dla rozwoju firmy SuperZabawkowo.pl to ta związana z artykułami skierowanymi do najmłodszych. Produkty dla dzieci to ogromna gama zabawek. Wśród tych najprostszych są starannie wykonane pluszowe maskotki z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, kolorowe pacynki czy figurki dinozaurów w zestawie z matą, które pozwalają na stworzenie fantastycznej makiety.
Zabawki, które angażują wyobraźnie dziecka, rozwijając jednocześnie jego zdolności manualne, to chociażby kolorowe piankoliny czy klocki przestrzenne. Dla dzieci, które wymagają szczególnego nacisku na rozwój sensoryczny, czekają specjalne zabawki pozwalające poprawić napięcie mięśniowe i przyczyniające się do prawidłowego rozwoju motoryki małej.
Latorośle w wieku szkolnym z pewnością ucieszą się z wielu gier logicznych, np. zabawek do nauki matematyki, które uczą podstaw królowej nauk, na przykład dzięki edukacyjnej rozrywce z wesołymi pingwinkami. W ofercie znajdzie się też wyposażenie szkolnego tornistra, w tym zestawy plastyczne do malowania i flamastry.
Zabawki zdalnie sterowane to kolejna atrakcja, którą przygotowało w ofercie SuperZabawkowo.pl. Modele RC to samochody, wywrotki, helikoptery czy drony — te ostatnie mogą mieć wbudowaną kamerę!
Oprócz zabawek i akcesoriów do szkoły, artykuły dla dzieci to też te związane z bezpieczeństwem najmłodszych. Do kupienia są więc również barierki ochronne do łóżeczek, specjalne krzesełka do karmienia lub tak zwane plecaki bezpieczeństwa służące do nauki chodzenia.

Dom i ogród
Artykuły dla domu i ogrodu to kolejna propozycja naszego Klienta. Tym razem kierowana jest do wszystkich tych, którzy w jednym miejscu chcieliby zakupić wszelkie niezbędne domowe akcesoria. Nie brakuje tam rzeczy funkcjonalnych, ale trudno dostępnych w zwykłych ogólnobranżowych marketach stacjonarnych. Od ręki zamówić można podkładki antywibracyjne pod pralkę, stopery do drzwi w różnych kształtach i kolorach, piankowe osłonki do narożników czy lodowe kamienie termiczne do napojów. Sympatycy rekreacji w ogrodzie znajdą hamaki, huśtawki czy pontoniki do basenów dla dzieci.

Zdrowie i uroda
Dział „Zdrowie i uroda” to kopalnia akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną udoskonalić swoją codzienną pielęgnację i domowe zabiegi estetyczne. Znajdą tam w atrakcyjnych cenach akcesoria do nakładania makijażu, maty do mycia pędzli kosmetycznych, frezarki do paznokci, nici dentystyczne, wykałaczki. Entuzjaści domowego SPA zadowoleni będą z kojących masażerów do twarzy lub opasek na oczy, pozwalających odciąć się od wzrokowych bodźców i wyciszyć.

Elektronika użytkowa
W ofercie naszego Klienta coś dla siebie znajdą też fani elektroniki użytkowej. Wybierać można spośród wielu rodzajów słuchawek dousznych z mikrofonem lub bez. Część modeli wyposażona jest w pilota umożliwiającego zatrzymywanie bądź przewijanie słuchanej muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych, kiedy muzyka słuchana jest ze smartfona. Oprócz tego, w asortymencie jest wiele z tego, co współcześnie przydaje się każdemu, kto korzysta ze sprzętów elektronicznych — baterie, ładowarki, przejściówki, a nawet podświetlane klawiatury gamingowe.

To jeszcze nie wszystko, co oferuje nasz Klient. Na stronie internetowej sklepu znaleźć można jeszcze dział związany ze sportem. Rakietki do badmintona wraz z lotkami, kaski rowerowe czy raki na buty to tylko niektóre z propozycji. Akcesoria samochodowe zaś to wachlarz odbojników krawędzi drzwi auta, osłon przeciwsłonecznych do samochodów, kamizelek ostrzegawczych. Z kolei wśród artykułów dla zwierząt znajdą się miski, zabawki, psie szelki, myjki, smycze i wiele innych. Ogromną zaletą firmy SuperZabawkowo.pl jest fakt, że wszystkie te artykuły wyszukać i zakupić można w jednym miejscu, od jednego sprzedawcy — wygoda gwarantowana!