Strefa Wodna

Strefa Wodna

Sklep Strefa Wodna to nasz nowy partner do współpracy. Jest to zespół specjalistów w zakresie uzdatniania wody. Jakość wody, zwłaszcza pitnej, od wielu lat stanowi poważny problem; Strefa Wodna wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów wody, tak w zastosowaniach przemysłowych, jak i domowych. Oferuje kompleksową usługę uzdatniania, począwszy od laboratoryjnego badania wody pod względem fizykochemicznym i bakteriologicznym. Wśród oferowanych urządzeń uzdatniających Strefa Wodna proponuje swoim klientom zmiękczacz do wody.

Jest to znakomite urządzenie do zastosowań domowych, umożliwiające znaczną redukcję związków wapnia w wodzie, odpowiedzialnych za jej twardość. Miękka woda łatwiej i szybciej rozpuszcza mydło i środki piorące, których zużycie jest dzięki temu mniejsze, a pranie efektywniejsze. Mniej też zużywa się środków czystości na bazie detergentów. Woda ze zredukowaną ilością wapnia jest też bardziej przyjazna dla domowych urządzeń – pralki i zmywarki; brak osadów umożliwia ich dłuższą bezawaryjną pracę.

Strefa Wodna oferuje zmiękczacz do wody IQsoft. Jest to jeden z częściej kupowanych produktów tej kategorii ze względu na wysoką efektywność, kompaktowy kształt i wygodę tak w instalacji, jak i eksploatacji. Jest też wyposażony w moduł komunikacyjny Wi-Fi, umożliwiający sterowanie z dowolnego miejsca za pomocą tabletu lub smartfona przez Internet. Aplikacja Erie Connect ™, dostępna na systemy iOS i Android, posiada opcję informowania o zużyciu wody w określonej jednostce czasu (godzina, dzień, miesiąc), co ułatwia kontrolę nad wydatkami, ponadto informuje o niskim poziomie soli i o terminach konserwacji.

Zamówienia można składać na stronie sklepu Strefa Wodna za pomocą formularza przez 24 godziny na dobę. Nie ma obowiązku zakładania konta w sklepie. Można też zamawiać drogą mailową, pisząc na adres doradca@strefawodna.pl.

Zmiękczacz do wody można zakupić, płacąc przelewem, kartą lub za pobraniem. Wysyłka następuje w ciągu 1 – 5 (maksymalnie) dni za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Produkt można również odebrać osobiście w sklepie i zapłacić na miejscu gotówką.

Wszystkie produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją, ważną od dnia dostarczenia produktu do klienta.