Savor to kolejna firma, z którą rozpoczęliśmy współpracę. Jest cenionym producentem profesjonalnego sprzętu dla prężnie rozwijającej się branży gastronomicznej. Decydując się na korzystanie ze sprzętu marki Savor można liczyć na szczególnie korzystne warunki – firma jest zarówno producentem, jak i sprzedawcą oferowanych artykułów. W ramach kompleksowej obsługi zapewnia również serwis urządzeń oraz możliwość korzystania ze sprzętu zastępczego.

W katalogu produktów oferowanych przez Savor znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt do produkcji: bubble waffle i egg waffle (w tym między innymi: stojaki, specjalne gofrownice do ciasta buble wafle oraz dozowniki), gofrów na patyku, wafelków do lodów, crepes (naleśników), a także: wiele modeli gofrownic, frytownic, grille, formy-rybki (popularne taiyaki) i cieszące się coraz większym uznaniem klientów – fontanny czekoladowe.

Asortyment firmy Savor jest stale rozwijany – zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Branża gastronomiczna przeżywa w ostatnich latach dynamiczny rozwój, co przekłada się na konieczność dysponowania przez firmy działające w tym sektorze sprzętem zarówno efektywnym, jak i niezawodnym.

Savor stawia na jakość technologii produkcji – od fazy projektowania, przez dobór materiałów, po profesjonalny serwis urządzeń. Doświadczenie i zarazem innowacyjne podejście do procesu produkcji, a także elastyczność, dzięki której można szybko i skutecznie dostosowywać ofertę do warunków rynkowych, pozwala zachować odpowiedni poziom konkurencyjności, również jeśli chodzi o ceny produktów.

Klienci firmy Savor mogą dokonywać zakupów m.in. za pośrednictwem serwisu internetowego – Savor.pl. Proponowane są m.in. zakupy na raty. Oferta Savor dla gastronomii wyróżnia się różnorodnością i komplementarnością – bez większej przesady można powiedzieć, że firmy działające w tej branży znajdą w katalogach Savor wszelkiego rodzaju asortyment, dzięki któremu można z sukcesem prowadzić działalność.

Specjaliści Savor zapewniają indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Wszystkie produkty proponowane przez Savor wyróżniają się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem i przede wszystkim – optymalną efektywnością oraz trwałością. Dzięki stałemu rozwojowi firma jest w stanie zapewnić atrakcyjne ceny sprzętu gastronomicznego.