SanLis to firma organizująca spływy pontonowe w Bieszczadach. To także kolejna firma, z którą mamy ogromną przyjemność współpracować. Głównym regionem działań naszego Klienta są Bieszczady, gdyż ten jakże popularny kierunek turystyczny w Polsce ma do zaoferowania wiele atrakcji. Dzięki firmie SanLis można do nich zaliczyć spływy kajakowe i spływy pontonowe. Profesjonalna obsługa tych atrakcji przez naszego Klienta sprawia, że pobyt między Przełęczą Łupkowską, a Przełęczą Wyszkowską jest naprawdę niezapomniany.

Spływ pontonem po Sanie zabierze każdego miłośnika przygód w najpiękniejsze miejsca w okolicy i pokaże, co ten region ma do zaoferowania. Taka wycieczka wodna w Bieszczadach to też prawdziwa gratka dla amatorów i profesjonalistów w dziedzinie fotografii. Przepiękne okolice, doskonałe warunki i wszechobecna przyroda pogłębiają doświadczenia z obcowania z naturą.

Kolejnym świetnym pomysłem jest spływ kajakowy, również organizowany przez naszego Klienta. Ta aktywność jest idealna dla osób lubiących nieco zmęczyć się fizycznie w zdrowym stylu, a jednocześnie chcących cieszyć oko przepięknymi widokami i oddychać świeżym powietrzem.

Spływy pontonowe po Sanie organizowane są na trzech różnych trasach. Główną różnicą między nimi jest odległość oraz czas trwania. SanLis oferuje wodne atrakcje na następujących trasach: z Sanoka do Międzybrodzia, z Sanoka do Lisznej i z Sanoka do Mrzygłodu. Warte podkreślenia jest, że oferta SanLis skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych. W spływie pontonem uczestniczyć mogą wycieczki szkolne, zielone szkoły, firmy i inne grupy zorganizowane. Podobnie rzecz się ma w przypadku spływów kajakowych. Oferta naszego Klienta skierowana jest zarówno do grup, jak i osób indywidualnych.

Wszyscy zainteresowani wspomnianymi atrakcjami, jeśli wahają się co do wyboru konkretnej z nich lub zastanawiają się, która z tras będzie odpowiednia, śmiało mogą zaufać naszemu Klientowi. SanLis to firma ze sporym, wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu spływów kajakowych i pontonowych – jej specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości, doradzą w wyborze najlepszej trasy oraz zatroszczą się o maksymalne bezpieczeństwo. Na miejscu Klienci SanLis znajdą niezbędne wsparcie merytoryczne, a także przejdą instruktaż jak należy się prawidłowo zachowywać podczas wodnej przygody.

Do dyspozycji uczestników SanLis oddaje najbardziej nowoczesny sprzęt na rynku – profesjonalne i niezawodne 5-7-osobowe pontony firmy Wats z serii RAF czy solidne dwuosobowe kajaki PRODIGY 2 EXP od firmy Perception. W ramach obowiązujących zasad bezpieczeństwa, każdy z użytkowników na czas spływu wyposażony zostaje w kamizelkę asekuracyjną oraz wiosło, zwane fachowo pagajem.

Spływy kajakowe i pontonowe w Bieszczadach mogą pomóc złagodzić stres dnia codziennego. To także szansa na zobaczenie nieznanych części pasma górskiego, które są prawdopodobnie jednymi z najpiękniejszych krajobrazów w naszym kraju. Spływy to więc okazja do zmiany stresującego środowiska, np. biurowego, na relaksujące otoczenie, nieosiągalne na co dzień. Będą też świetną zabawą i sposobem na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Sanok to Twoje następne miejsce na wakacje? Chcesz spojrzeć na Bieszczady w nowy sposób? Weź udział w niesamowitej przygodzie, jaką jest spływ po Sanie i zakochaj się w szumiącej wodzie i przepięknym krajobrazie tego regionu!

Najlepsze, w pełni bezpieczne atrakcje, zagwarantuje firma SanLis. Zaufaj świetnie wykwalifikowanym profesjonalistom, ciesz się dobrze zaplanowaną, niesamowitą wodną przygodą na jednej z najsłynniejszych polskich rzek.