Rolep

Rolep

Uszczelki samoprzylepneRynek-Rolep TM (Rolep.pl) – czyli nasz najnowszy klient – to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku materiałów samoprzylepnych i tworzyw sztucznych, znajdujących szerokie zastosowanie techniczne i przemysłowe. Produkty marki Rolep są doskonale znane klientom w Polsce, jak i w całym regionie Europy Środkowej.

O sukcesie firmy decyduje bogate doświadczenie (ponad dwadzieścia lat działalności) i aktywne podejście do nowości rynkowych i innowacji.

Dzięki wszechstronności i różnorodności stosowanych rozwiązań, asortyment proponowany przez Rolep, z powodzeniem sprawdza się m.in. w: branży motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, w budownictwie, przemyśle stoczniowym, w produkcji maszyn i urządzeń, w przemyśle lekkim, obuwniczym i tekstylnym, a także w branży reklamowej.

Z produktów oferowanych przez Rolep korzystają również firmy działające w obszarze klimatyzacji i wentylacji. To także nie wszystko – kolejni „adresaci” artykułów marki Rolep to podmioty działające w służbie zdrowia i w branży sportowej. Tym klientom Rolep proponuje m.in.: wyroby termoformowane na bazie pianek PE (wkładki ortopedyczne, różnego rodzaju ochraniacze) wykroje i taśmy montażowe, pianki i mikrogumy.

Produkty te sprawdzają się także w domach – m.in.: uszczelki samoprzylepne, taśmy montażowe czy podkładki meblowe.

Rolep jest nie tylko dystrybutorem, ale przede wszystkim producentem najwyższej klasy materiałów, które mają tak wszechstronne zastosowanie.

Główne grupy produktów, które znajdziemy w katalogach firmy to: pianki PE, PUR i mikrogumy; uszczelki i uszczelnienia; izolacje akustyczne i termiczne; taśmy; taśmy dystansowe i izolacyjne; wykroje i formatki samoprzylepne; podkładki i przekładki; filmy klejowe; wykroje montażowe; wygłuszenia; izolacje; antywibracje i wiele innych.

Ta szeroka i różnorodna aktywność jest możliwa dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów i rozbudowanemu parkowi maszynowemu.

Firma Rolep specjalizuje się w różnego rodzaju procesach produkcyjnych, w tym m.in. w.: wykonywaniu materiałów samoprzylepnych, laminowaniu, termoformowaniu, pakowaniu i konfekcjonowaniu. Realizowane są również prace z zakresu: rozcinania taśm, nakrawania (wycinanie formatek w różnych kształtach) przewijania, nawijania i rozcinania materiałów samoprzylepnych, folii, pianek, laminatów i itp.

Firma przyjmuje zamówienia standardowe, wykonuje również projekty specjalne – zgodne ze szczególnymi wymaganiami natury technicznej i materiałowej.

Więcej informacji na temat działalności firmy Rolep, nowości w ofercie i możliwości produkcyjnych – na stronie internetowej – www.rolep.pl.