Pozycjonowanie

Home/Pozycjonowanie
Pozycjonowanie Poznań

Witaj!

Jeżeli czytasz te słowa to oznacza, że jesteś zainteresowany reklamą w internecie. Dobrze się składa bo w tym jesteśmy dobrzy. Tradycyjne formy reklamy są drogie, robią dużo szumu, ale nie są specjalnie skuteczne. Pozycjonowanie to reklama, z jednej strony, niewidoczna i nienachalna, z drugiej, przynosząca wymierne korzyści i długotrwały efekt.

Jak to działa?

Obecnie podstawowym źródłem informacji o produktach i usługach dla potencjalnych klientów jest internet i wyszukiwarki internetowe jak Google.pl. Dzień w dzień miliony ludzi korzysta z wyszukiwarek, aby znaleźć to czego potrzebują. Pozycjonowanie to proces, dzięki któremu osoby zainteresowane konkretnymi informacjami, po przeszukaniu internetu, odwiedzą stronę Twojej firmy a nie witrynę konkurencji. Dlatego, że to Twoja strona pokaże się na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania Google, które internauci uważają za najbardziej wiarygodne i bezstronne źródło informacji. Do tego reklama w wyszukiwarkach umożliwia silnie targetowanie, a więc trafia do tych klientów, którzy chcą kupić dokładnie to co oferujesz.

Gość zainteresowany Twoją ofertą warty jest o wiele więcej niż setka internautów, którzy trafili na stronę przypadkiem i zupełnie nie interesuje ich jej zawartość. Procentuje tutaj specyficzny charakter tej metody reklamy. My nie nakłaniamy klientów do kupienia reklamowanego towaru, to klient sam dochodzi do wniosku, że tego chce.

My docieramy z Twoją ofertą do wszystkich, którzy tak bardzo potrzebują Twoich produktów czy usług, że sami ich szukają. Dzięki reklamie w wyszukiwarkach trafią na Twoją firmę, a nie konkurencję. Tylko dobrze wypozycjonowane strony są często odwiedzane, skutecznie konkurują z tysiącami innych witryn i osiągają sukces na niezwykle konkurencyjnym e-rynku.

Zapytaj o ofertę pozycjonowania. To nic nie kosztuje.