Zrzut strony pergole-poznan.pl

Kolejny projekt, którym się zajmujemy, to strona Pergole-poznan.pl. Nasz Klient zajmuje się dostarczaniem oraz montowaniem nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych, w tym pergoli, markiz, refleksoli, ale także desek kompozytowych oraz jacuzzi.

 

Ta wielkopolska firma wychodzi naprzeciw potrzebom ochrony przeciwsłonecznej nawet w przypadku bardzo wymagających przedsięwzięć. Jako jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów w projektowaniu, dostarczaniu i budowaniu efektywnych rozwiązań tworzy profesjonalne konstrukcje, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 

Refleksole, czyli specjalne rolety zewnętrzne proponowane przez naszego Klienta, mogą zostać wbudowane w fasadę budynku, a przez to pozostawać praktycznie całkowicie niewidoczne. Roleta bardzo dobrze chroni pomieszczenia przed słońcem i wiatrem, a ilość potrzebnej energii związanej z przystosowaniem temperatury wewnątrz pomieszczeń po zainstalowaniu rolet zdecydowanie zmniejsza się – system klimatyzacji zapewniający niższą temperaturę podczas upalnego lata jest znacznie mniej obciążony. Refleksole stanowią też dobrą barierę przed insektami oraz zmniejszają nieco ryzyko utraty ciepła z pomieszczeń w miesiącach zimowych.

 

Osoby, które do tej pory korzystały z wiedzy i wsparcia naszego Klienta cenią sobie markizy dla małych i dużych tarasów. Wybór wielu rodzajów markiz pozwala na wykorzystanie ich zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach usługowych, takich jak restauracje, hotele, ogródki piwne. Konstrukcja wszystkich rodzajów markiz gwarantuje nie tylko świetną osłonę przed promieniowaniem słonecznym, lecz tworzy element dekoracyjny w budynkach, w których markizy są zamontowane, wpływając pozytywnie na estetykę całego budynku.

 

Przez wiele lat rolety służyły przede wszystkim do swojego pierwotnego przeznaczenia: ochrony przed nadmiernym słońcem i nieprzyjemnym wiatrem. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej osób zaczęło korzystać z różnych form zadaszeń do innych celów, takich jak zagospodarowanie danej przestrzeni i stworzenie odrobiny prywatności. Wraz więc z rozwojem tego typu branży zaczęły powstawać pergole. Instalacje pergoli tarasowych na działkę nasz Klient wykonuje dla wszystkich tych, którzy cenią sobie przydomowy odpoczynek. Tworzy swoistą strefę relaksu, uwzględniając przy tym nowoczesne, sprawdzone technologie, zapewniając tym samym najwyższą wygodę użytkowania pergoli. W swoich projektach wprowadził szereg udogodnień i nowatorskich rozwiązań. Wymieniać można chociażby niewidoczny system odprowadzania wody, wbudowane napędy elektryczne poruszające specjalnymi wózkami jezdnymi, ruchome zadaszenie czy robiące wrażenie oświetlenie LED.

 

Mieszkańcom domów, którym marzy się prawdziwie piękny taras nasz Klient proponuje trwałe, niewymagające konserwacji ani malowania deski kompozytowe, będące idealną alternatywą dla problematycznego drewna naturalnego. Pod względem wizualnym deski kompozytowe imitują drewno, jednak w przeciwieństwie do niego są bardzo odporne na warunki pogodowe przy jednoczesnym braku konieczności zabezpieczania desek specjalnymi impregnatami.

 

Z kolei dla pragnących własnej, prywatnej strefy SPA w przydomowym ogrodzie Klient nasz wychodzi z propozycją wanny typu jacuzzi, która jest prawdziwą gratką dla sympatyków wodnej rekreacji.

Wybór modeli wanien jest szeroki, część z nich wyposażona jest w udogodnienia takie jak dotykowe panele sterujące z systemem nagłośnienia, dysze masujące, pompa cyrkulacyjna, izolacja zimowa oraz pokrywa termiczna, systemy czyszczenia filtrem solankowym lub za pomocą lamp UV i wiele innych.

 

Wszystkie produkty spełniają wymagane norm i są wysokiej jakości, co potwierdzają setki zadowolonych Klientów.