Do grona naszych Klientów dołączyła marka PanWygodny.pl, będąca jedną z czołowych firm wielkopolskich z branży nowoczesnego budownictwa. Wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie naszego Klienta stanowią wysokiej jakości dopełnienie estetyczne i funkcjonalne budynków – zarówno mieszkalnych, jak i biurowych, usługowych czy przemysłowych. Produkty oferowane przez naszego Klienta obejmują obszar stolarki okienno-drzwiowej, bram garażowych oraz systemów przeciwsłonecznych. W każdym z tych obszarów Pan Wygodny dostarcza produkty światowych, cenionych marek o dobrej renomie oraz zajmuje się ich profesjonalnym montażem.

 

Stolarka okienna pod szyldem naszego Klienta to gwarancja najwyższej jakości rozwiązań o szerokiej gamie okien do wyboru. Okna z tworzywa PCV sprawdzą się kiedy wymagana jest duża odporność na oddziaływanie warunków zewnętrznych i niska przepuszczalność termiczna. Z kolei okna aluminiowe, dzięki dodatkowi krzemu i magnezu charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i twardością. Drewniane okna to doskonały wybór jeśli zależy nam na wysokim współczynniku izolacyjności cieplnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasz Klient jest w stanie zaproponować rozwiązania łączone – okna plastikowo-aluminiowe czy drewniano-aluminiowe nie będą problemem, podobnie jak niestandardowe wymiary czy niecodzienne rozwiązania techniczne – okna łukowe, trapezowe nie stanowią żadnego problemu.

 

Pan Wygodny oferuje też szeroki wachlarz drzwi: wewnętrznych, zewnętrznych, tarasowych, przesuwnych. Te ostatnie to bardzo częsty wybór w przypadku mieszkańców budynków, którzy marzą o nieszablonowych rozwiązaniach aranżacyjnych, np. narożnych przesuwanych systemach tarasowych, które “otwierają” dom na ogród.

 

Ogromne doświadczenie w montażu systemów przeciwsłonecznych to kolejny powód, dla którego z całą pewnością można zaufać Panu Wygodnemu. Systemy rolet zewnętrznych, przeciwsłoneczne refleksole, żaluzje fasadowe, różne rodzaje markiz i pergole to zadaszenia, które sprawdzą się w przypadku przeciwdziałania nagrzewaniu się pomieszczeń lub tworzenia pożądanego zaciemnienia.

Firma dostarcza również rozwiązania z zakresu bram garażowych – zarówno w przemyśle jak i dla użytkowników indywidualnych, z licznymi, nowoczesnymi systemami zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych.

 

W pisemnych referencjach, którymi może pochwalić się nasz Klient przeczytać można, że firma wszystkie swoje prace, począwszy od przeprowadzenia profesjonalnych pomiarów, przez dostawę odpowiednich rozwiązań, a kończąc na montażu, wykonuje w zgodzie ze sztuką budowlaną w najwyższym standardzie, wykorzystując najnowsze technologie i materiały wysokiej klasy. Firma jest chwalona za solidność i dokładność, poważnie traktuje terminowe wywiązywanie się ze swojej pracy, a znakiem rozpoznawczym jest pozostawianie po sobie czystego miejsca pracy. Dodatkowym atutem, tak ważnym w dzisiejszych czasach, jest fakt, że dokładnie wsłuchuje się w oczekiwania swoich Klientów, bierze pod uwagę ich sugestie by w jak najwyższym stopniu sprostać nawet największym wyzwaniom. Dodatkowo chętnie udziela też porad co do niektórych rozwiązań czy pomysłów na przyszłość.

 

Biorąc pod uwagę profesjonalizm firmy PanWygodny.pl jesteśmy przekonani o tym, że oferowane przez nią systemy okienne, drzwiowe, garażowe czy przeciwsłoneczne zyskają jeszcze wielu zadowolonych klientów. Domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki usługowe, przemysłowe i gospodarcze, które zostaną powierzone naszemu Klientowi, jeszcze przez długie lata będą przykładem tego, że pasja i zaangażowanie fachowców jest kluczem do świetnie wykonanej pracy.