msc meble

MSC – Meble, jeden z profesjonalnych zakładów, zajmujących się produkcją mebli tapicerowanych, właśnie zasilił grono naszych klientów. Firma istnieje na polskim rynku już od 1993 roku i wciąż się rozwija. Dzięki renomie, którą zdołała zdobyć przez lata swojej działalności, zasłużyła sobie na zaufanie wielu klientów. Do swojego salonu, funkcjonującego od 2011 roku i zakładu produkcyjnego zainteresowanych zaprasza w Swarzędzu.

W chwili obecnej firma może się poszczycić niezwykle szeroką ofertą, którą wciąż wzbogaca o nowe pozycje. Meble tapicerowane, powstające w zakładzie, charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz różnorodnością dostępnych wzorów i modeli. Bez wątpienia każdy, nawet najbardziej wymagający interesant znajdzie coś idealnego dla siebie i zdoła dopasować wybrany produkt do kolorystyki konkretnego pomieszczenia.

Na dbałość o najdrobniejszy szczegół artykułów, dopuszczanych do sprzedaży, pozwala wykorzystywanie innowacyjnych technologii produkcyjnych. Co więcej, firma ma w sprzedaży meble skrzyniowe największych i najbardziej znanych w naszym kraju producentów, z którymi zdecydowała się podjąć współpracę. Są to między innymi marki, takie jak: FORTE, KLIBER czy STOLAR. Dzięki temu, prócz kanap, sof czy tapczanów, może zaoferować różnego rodzaju szafy, schowki i meblościanki.

Pracownicy, zatrudniani w MSC-Meble, zawsze służą pomocą przy zakupie. W pierwszej kolejności skupiają się naturalnie na indywidualnych potrzebach klienta. W ten sposób każdy może odpowiednio dopasować rozmiary upatrzonego produktu do miejsca, w którym przyjdzie mu się znaleźć oraz wybierać z mnogości wzorów obić. Jeśli z kolei zajdzie potrzeba renowacji starych foteli czy kanap, również śmiało się jej podejmą. Ponadto, firma świadczy usługi naprawiania zepsutych mebli, a także zajmuje się serwisem pogwarancyjnym. Zlecenia są zawsze realizowane szybko i sprawnie.

Do szczegółowej oferty centrum meblowego dotrą Państwo za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zakładu – www.msc-meble.com.pl. Znajdują się tam meble, przeznaczone zarówno do pokoju dziecięcego, sypialni, salonu czy nawet garderoby. Wszelkie typy produktów zostały pogrupowane według kategorii tak, by odwiedzający w łatwy sposób dotarli do tego, co ich aktualnie interesuje. Co ważne, na jednej z podstron można sprawdzić dokładny adres obu placówek (zakładu i salonu sprzedaży) oraz godziny, w których są otwarte. Tu warto wspomnieć, że klienci mają okazję pojawiać się tam każdego dnia tygodnia, w tym także w niedziele. Przy okazji twórcy witryny zadbali o to, by umieścić mapki, ułatwiające osobom spoza Swarzędza zlokalizowanie siedzib firmy oraz dojazd na miejsce. Warto śledzić aktualizacje, dokonywane systematycznie w zakładce „oferta”, by być na bieżąco z wszelkiego rodzaju promocjami. W razie jakichkolwiek pytań potencjalny klient ma też możliwość skontaktować się z przedstawicielem firmy przez wiadomość e-mail lub telefonicznie. Wszelkie dane są dostępne na stronie.