Misją następnego klienta, z którym podjęliśmy współpracę, jest projektowanie domów, gdzie panująca atmosfera pozytywnie przekłada się na relacje z bliskimi. Milwicz Architekci to para ekspertów tworzących biuro architektoniczne, gdzie perspektywa architekta spotyka się z fachowym okiem konstruktora. Dzięki pasji zarówno do architektury, jak i zieleni czy projektowania wnętrz, klienci mogą korzystać z gamy rozwiązań najlepiej dopasowanych do ich projektu. Poza przygotowywaniem koncepcji nowoczesnych budynków, osoby stojące za stroną www.milwicz-architekci.pl zwracają również uwagę na ekonomiczny aspekt projektów, dzięki temu tworzone przez nich domy są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne.

Projekty tworzone przez biuro Milwicz Architekci to coś więcej, niż fraza „architekt Poznań” – to przede wszystkim ludzie, którzy myślą o potrzebach domowników. Dzięki temu każdy projekt domu jest dopasowany do potrzeb osób mających w nim zamieszkać. Architekci doskonale zdają sobie sprawę, iż różne oczekiwania względem budynku i pomieszczeń będą mieli młodzi ludzie, a inne — całe rodziny. Potrafią tym samym dostosować projekty do zróżnicowanych wymagań, a nawet więcej — sprawić, że dom można z czasem przekształcić, a tym samym dopasować do bieżących potrzeb. Tak właśnie powstały „projekty na wymiar”, czyli takie, umożliwiające rozbudowę domu w sposób harmonijny, niezakłócający trybu życia ogółu budynku.

Dla specjalistów z biura Milwicz Architekci, poza stylowym charakterem projektu, bardzo ważną rolę odgrywa jego funkcjonalność. Oprócz gotowych projektów domów, oferują również tworzenie indywidualnych prac zgodnych z oczekiwaniami inwestorów. W zależności od pasji i potrzeb rodziny, która ma zamieszkać w wybranym domu, specjaliści przygotowują nowoczesny projekt z dbałością o komfort domowników. Na swoim koncie mają m.in. budynki uwzględniające potrzebę relaksu, a więc z możliwością dołączenia basenu, czy sauny, jak również takie kładące nacisk na przestrzeń rekreacyjną mieszkańców i odwiedzających ich gości.

Poza tworzeniem projektów domów, biuro architektoniczne zajmuje się również przygotowywaniem projektów koncepcyjnych, budownictwa wielorodzinnego, czy przestrzeni biurowych. Rozwiązania proponowane przez specjalistów są nieszablonowe, dzięki intrygującej i nowoczesnej formie budzą prawdziwy zachwyt. Warto zwrócić uwagę na dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, wiążący się z projektowaniem domu — to kolejna cecha określająca profesjonalizm biura Milwicz Architekci. Oprócz całych projektów klienci mogą zdecydować się na zakup samych rysunków architektonicznych w formacie PDF. W skład rysunków wchodzą m.in. rzuty fundamentów, parteru, jak również przekroje budynków, elewacje i zestawienie stolarki okiennej. Dzięki szerokiej gamie możliwości osoby stojące za biurem Milwicz Architekci mogą zaproponować dogodne rozwiązanie dla każdego inwestora.