Baza medyczna MedBiz

Właśnie rozpoczynamy współpracę w zakresie pozycjonowania ze świeżo startującym portalem MedBiz.pl. Jego pojawienie się wprowadza zupełnie inny sposób podawania informacji o opiece zdrowotnej, szeroki zakres tematów oraz rewolucyjne rozwiązania – to wszystko jest już dostępne dla osób troszczących się o swoje zdrowie. Innowacyjne usługi portalu są odpowiedzią na realne potrzeby wszystkich ubezpieczonych w NFZ. Nowa oferta powinna szczególnie ucieszyć wszystkie te osoby, które mają już dość chaosu informacyjnego na rynku usług medycznych. Wszyscy chcielibyśmy, by opieka zdrowotna była bardziej dostępna, a specjalistyczne badania diagnostyczne były wykonywane w możliwie jak najkrótszym czasie. Nie każdy ubezpieczony orientuje się jak długie są kolejki do poradni medycznych czy do poszczególnych lekarzy, ani gdzie w ogóle możemy się zgłosić na badanie u specjalisty. Szczególnie w czasie, gdy dopada nas choroba, zależy nam na łatwym i szybkim dostępie do tego typu informacji i to właśnie zapewnia MedBiz.pl

MedBiz.pl to serwis jakiego jeszcze nie było na polskim rynku informacji medycznych. Portale informacyjne, zajmujące się służbą zdrowia od lat cieszą się dużym powodzeniem. Pacjenci czerpią z nich cenną wiedzę na temat usług polskiej służby zdrowia. Żaden z tych serwisów nie ma jednak tego, co oferuje MedBiz.pl. Tutaj, oprócz standardowych informacji, można dowiedzieć się jak długie są kolejki do lekarzy specjalistów, a co za tym idzie, jak długo trzeba będzie czekać na badania specjalistyczne w poszczególnych szpitalach czy poradniach. Jeśli pacjent chce jak najszybciej zgłosić się na rezonans magnetyczny, USG z badaniem dopplerowskim czy na konsultację neurologiczną, ten portal mu to znacznie ułatwi. Jest też możliwość sprawdzenia w której, spośród umieszczonych w bazie placówek, wyczerpały się już limity na badania specjalistyczne. Takie informacje znacznie ułatwią życie, zarówno pacjentom, jak i lekarzom, którzy będą mogli odpowiednio informować leczone osoby i kierować je na badania do miejsc mogących im jak najszybciej pomóc. Dzięki MedBiz.pl nikt już nie będzie musiał wędrować od przychodni do przychodni w poszukiwaniu odpowiedniej porady lekarskiej.

MedBiz.pl to także wiadomości będące już standardem informacyjnym, jeśli chodzi o rynek usług medycznych. Na tej platformie można zdobyć wiedzę na temat placówek medycznych (publicznych i prywatnych), mających podpisane umowy z NFZ. Adresy szpitali, przychodni i klinik, udostępniane są na portalu wraz ze wszelkimi danymi kontaktowymi oraz zakresem usług i wykonywanych badań. Podany jest również wykaz wszystkich urzędujących w placówkach lekarzy. Poręczna wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiedniej jednostki służby zdrowia, z uwzględnieniem konkretnego miasta lub województwa.

Na wortalu medycznym MedBiz.pl można również zapoznać się z najświeższymi zmianami w regulacjach pracy polskiej służby zdrowia. Dzięki znalezionym tu informacjom i poradom pacjenci zawsze będą doskonale powiadomieni, co do swoich praw i procedur związanych z interesującymi ich świadczeniami Narodowego Funduszu Zdrowia. MedBiz.pl to bieżące fakty z branży usług medycznych.
Udostępniane na stronach serwisu artykuły z działu informacyjnego, oprócz zmian, poruszają też tematykę najczęstszych procedur i aktów prawnych związanych z pracą NFZ. Odtąd proces starania się o rentę lub zwrot kosztów zakupu sprzętu medycznego, nie będzie miał przed ubezpieczonymi żadnych tajemnic. Wszelkie możliwe wątpliwości MedBiz.pl rozwieje w prosty i przystępny sposób.

Nowy serwis MedBiz.pl to internetowa platforma, dzięki której leczenie będzie przebiegało szybciej i sprawniej za sprawą rzetelnych i praktycznych informacji. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym wyjątkowym przedsięwzięciu wspomagając MedBiz.pl profesjonalnymi działaniami e-marketingowymi.