Wyszukiwarka kodów pocztowych MapaKodow.pl

MapaKodow.pl – to kolejny klient, z którym rozpoczęliśmy współpracę. Serwis jest nowoczesną i przyjazną dla użytkownika wyszukiwarką kodów na terenie Polski. Wystarczy wpisać nazwę miejscowości, aby otrzymać konkretne informacje na temat kodu. Poszukiwanie odpowiedniego kodu jest ułatwione dzięki różnym możliwościom – mapa kodów pocztowych, na którą naniesione zostały kody wszystkich miejscowości, to kolejny sposób na szybkie, interaktywne i skuteczne wyszukiwanie informacji.

Wiele miejscowości ma takie same nazwy, dlatego stosowne informacje na temat prawidłowego kodu można również uzyskać dzięki zastosowaniu podziału kraju na województwa, powiaty i gminy. Serwis jest stale rozbudowywany – w związku z tym będą dodawane kolejne funkcjonalności i informacje, które mogą zainteresować internautów – w sekcji prezentującej kod, znajdą się także „miejsca warte uwagi”.

Dla osób ceniących sobie wygodny dostęp do różnych danych i przejrzyste przedstawienie informacji, mapakodow.pl stanie się nie tylko interesującym narzędziem, ale również inspiracją, np. turystyczną. Kliknięcie na mapę z interesującą nas miejscowością, prezentuje wszystkie kody obowiązujące na tym terenie, z największą szczegółowością i precyzją.

Mapa kodów jest wyjątkowo funkcjonalnym, internetowym narzędziem, którego wartość użytkową na pewno docenią również osoby często robiące zakupy w sklepach internetowych. Rynek usług kurierskich rośnie w siłę. Znajomość odpowiedniego kodu, to oczywisty warunek, który musi być spełniony, żeby przesyłka jak najszybciej znalazła się u adresata. Jeśli nie jesteśmy pewni posiadanych danych w tym zakresie, teraz za pomocą serwisu mapakodow.pl szczegółowe i prawidłowe informacje znajdziemy w kilka sekund.

W tej nowoczesnej bazie znajdziemy kody każdej miejscowości – niezależnie od jej wielkości – nie ma żadnych wykluczeń w informacjach. Zawsze uzyskujemy komplet danych związanych z daną miejscowością – mapa to z jednej strony narzędzie zaawansowane technicznie, z drugiej – bardzo proste w obsłudze, intuicyjne i dostępne dla każdego.