Łowcy Gier to nasz Klient z branży gamingowej. Założyciele portalu lowcygier.pl są miłośnikami wszelkiego rodzaju gier – zarówno przeznaczonych na PC, jak i na konsole najnowszej generacji, czyli na PS, Nintendo czy XBOX. Ogromna pasja związana z rozrywką gamingową doprowadziła do stworzenia specjalnego serwisu w sieci. Portal skupia społeczność graczy, ale przede wszystkim jest wartym uwagi agregatorem ofert wielu sklepów, które proponują miłośnikom gier swoje produkty w obniżonych cenach. Dzięki codziennie aktualizowanym informacjom ze świata elektronicznej rozrywki, użytkownicy serwisu pozostają na bieżąco ze wszelkimi interesującymi ich wiadomościami na temat najlepszych ofert cenowych na gry komputerowe i konsolowe na rynku. Gracze poszukujący promocji na zakup tytułu, czy to w wersji pudełkowej, czy cyfrowej, śledząc newsy Łowców Gier, mają szansę znaleźć najbardziej atrakcyjne dla siebie okazje. 

 

Oficjalne promocje i wymiana wewnętrzna

W serwisie znajduje się zakładka Bazar. Jest to miejsce, gdzie sami gracze mogą między sobą handlować lub wymieniać się interesującymi ich grami lub zawartością dodatkową do gier (np. skinami), DLC-ami czy aplikacjami. Bazar może pochwalić się ponad 25 tysiącami użytkowników! Pojawia się tam wiele gier niezależnych, ale też topowe gry akcji, strategiczne, przygodowe, sporo jest też symulacji czy MMO. Pojawiają się też tzw. wczesne dostępy. Wyszukiwarka okazji pozwala na segregowanie zamieszczanych tam ofert wg typu produktu, gatunku czy nawet sposobu płatności.

 

Darmowe gry na PC i konsole

Gratką dla tych, którzy poszukują darmowych gier jest dział Za Darmo. Mieści on wszystkie oferty darmowych gier na PC, atrakcyjne cenowo gry na konsole czy też okazje darmowego dostępu, pojawiają się newsy na temat bezpłatnych dodatków do pobrania z platform takich jak Steam, Xbox Store i wielu innych. Bezkosztowy dostęp do gier może być dla gracza okazją do przetestowania danego tytułu i sprawdzenia, czy produkcja godna jest zakupu. Nierzadko obok informacji o bezpłatnym dostępie przeczytać można też przypomnienie o obniżce na zakup na własność danej gry, jeśli jakiś sklep taką obniżkę oferuje. Informacja przydatna jest w momencie, kiedy okres dostępu za darmo się skończy, a zadowolony z rozgrywki gracz rozważać będzie zakup pełnej wersji gry. Łowcy Gier robią wszystko, by zawsze stać frontem do fanów elektronicznej rozrywki.

 

Gamingowa społeczność

Dostępne na stronie Forum Łowców Gier to z kolei klasyczna platforma kontaktów całej gamingowej społeczności, która za pośrednictwem serwisu miałaby ochotę podyskutować nie tylko o grach. Tematyka poruszanych tematów oscyluje bowiem również wokół szeroko rozumianej kultury, wydarzeń, nie brakuje również rozmów o sprzęcie czy próśb o opinię i wsparcie w przypadku zagwozdek związanych z hardware’em. Nowi Forumowicze zawsze są mile widziani, a jeśli zaciekawi ich wymiana zdań z Użytkownikami, to dobra wiadomość jest taka, że Forum ma już ponad kilkaset tysięcy postów, których liczba wciąż rośnie. Co bardzo ważne, pozbawione jest treści spamowych! Forumowicze z pewnością nie mogą tam narzekać na nudę.

 

Tylko legalna dystrybucja

Wspomnieć trzeba, że wszystkie cenowe okazje na gry, czy to w wersjach pudełkowych, czy to w formie wirtualnej kiedy gracz kupuje kody do gier, niezależnie czy chodzi o gry na PC czy grę na najnowsze PlayStation – zawsze są sprawdzone. Wymienione na stronie sklepy działają w pełni legalnie, a zamieszczane odnośniki są każdorazowo rewidowane. Rozrywka elektroniczna cieszy się ogromną popularnością, tytułów na każdą istniejącą platformę gamingową są tysiące, a ceny oscylują od bardzo niskich do wręcz zaporowych. Dotyczy to zwłaszcza gier AAA, czyli z najwyższej półki. Tym bardziej cieszy obecność Łowców Gier na rynku, którzy mając na uwadze kieszeń przeciętnego gracza pilnują, by nawet w topowe tytuły można było zagrać w pełni legalnie, ale znacznie taniej.