Lokmed

Lokmed

Lokalizator medyczny

LokMed.pl – przedstawiamy Państwu kolejnego naszego klienta. Warto zapoznać się z ofertą tej szczególnej, bo największej w Polsce, bazy informacji o placówkach medycznych, działających w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Twórcy serwisu chcą zapewnić wszystkim internautom jak najszerszy dostęp do zasobów sprawdzonych informacji dotyczących konkretnych placówek.

Ten nowoczesny, internetowy lokalizator medyczny, ma za zadanie ułatwić kontakt na linii pacjent – usługodawca. Doskonale wiemy, że często największym problemem jest nie tyle brak informacji, co ich nadmiar, w Internecie o to nietrudno. Właściwa klasyfikacja danych, klarowność i staranność w ich prezentowaniu oraz dbałość o aktualizację – to wszystko może zachęcić do bycia na bieżąco z LokMed.pl, niezależnie od tego, czy korzystamy z usług medycznych sporadycznie, czy regularnie.

W każdym przypadku można liczyć na konkretną pomoc w znalezieniu placówek realizujących określone świadczenia zakontraktowane w ramach umów z NFZ.

Dla większej przejrzystości oferta wszystkich ośrodków współpracujących z lokalizatorem (w miarę czasu lista będzie rozszerzana o kolejne podmioty, które chcą się na niej znaleźć, w celu łatwiejszego dotarcia do nowych pacjentów) przedstawiona jest zgodnie z podziałem na województwa i miasta. Dzięki temu znajdziemy bez problemu, szybko i sprawnie, placówki wykonujące różne badania w poszczególnych miastach i lokalizacjach.

Jak wygląda standardowy opis na LokMed.pl? W zależności od tego czy jest on podstawowy, czy rozszerzony – prezentowanych jest mniej lub więcej niezbędnych z punktu widzenia pacjenta danych.

Są to m.in.: adres placówki, dane kontaktowe, godziny otwarcia, wykaz realizowanych świadczeń, wyposażenie i możliwości dojazdu. Na szczególną uwagę zasługują informacje dotyczące przystosowania placówek do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

Lokalizator medyczny LokMed.pl ma pełnić funkcję swoistego „sita” informacyjnego – wyławiać z wirtualnej sieci najistotniejsze dane i dzięki temu redukować liczbę często nieistotnych, a powodujących niepotrzebny chaos, wiadomości.

Bazę dla serwisu stanowią informacje pochodzące z publicznych źródeł. LokMed.pl dokłada wszelkich starań, aby były one jak najbardziej aktualne i rzetelne.