Krynica

Nowy rok i kolejna firma, z którą rozpoczynamy współpracę! KrynicaZdroj.com to nowoczesny, interaktywny informator turystyczny, dzięki któremu szybko zorientujesz się na co warto zwrócić uwagę decydując się spędzić trochę czasu w jednym z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, malowniczo położonym w Beskidzie Sądeckim.

Atrakcyjna lokalizacja to naturalny potencjał Krynicy-Zdroju, ale powodów, by odwiedzić to wyjątkowe miejsce jest więcej!

Miasto jako uzdrowisko rozwija się niemal nieprzerwanie od XVIII w., dlatego dziś turyści mogą korzystać zarówno z bogatej tradycji Krynicy, jak i ciągle wdrażanych nowości – metod leczniczych oferowanych przez szpitale i sanatoria, wypoczynku w luksusowym stylu SPA i Wellness, nowoczesnej infrastruktury sportowej przyciągającej aktywnych turystów.

To również nie wszystko – miasto kojarzone jest z wybitnymi artystami – Janem Kiepurą i Nikiforem, dlatego co roku gości wielu artystów i zaprasza na liczne festiwale. Od wielu lat z nazwą miasta kojarzone jest też coraz bardziej znane w biznesowym świecie spotkanie liderów życia gospodarczego i politycznego naszej części Europy – Forum Ekonomiczne.

Krynica wyrobiła sobie markę, dlatego nie może narzekać na brak gości – nie tylko zimą (jest jednym z najlepszych ośrodków sportów zimowych w Polsce – dysponuje wieloma wyciągami i nowoczesną koleją gondolową, nie bez znaczenia jest również długo utrzymująca się pokrywa śnieżna pozwalająca na „białe szaleństwo” od listopada nawet do marca). Drugi szczyt sezonu przypada w Krynicy latem i ciągnie się do pierwszych tygodni jesieni – na licznych szlakach spotkamy turystów w każdym wieku!

Trudno się więc dziwić, że dużym zainteresowaniem na KrynicaZdroj.com cieszy się wyszukiwarka noclegów. Korespondując ze zróżnicowanymi oczekiwaniami i potrzebami turystów odwiedzających miasto, oferta, pod tym względem, także imponuje. W wyszukiwarce znajdziemy różne obiekty: kwatery prywatne, pensjonaty, apartamenty, hotele, ośrodki SPA, gospodarstwa agroturystyczne i piękne, utrzymane w górskim stylu wille. Katalog stale się rozszerza – portal jest interaktywny – i zaprasza do współpracy firmy, które chciałyby się ogłosić na KrynicaZdroj.com.

Rozbudowany serwis multimedialny pozwala zapoznać się z tym, co aktualnie dzieje się w mieście, a także z planem imprez. Chcemy wybrać się do Krynicy np. latem? Sprawdźmy w kalendarzu, na jakie atrakcje możemy liczyć w określonym dniu miesiąca.

Dokonując rezerwacji, możemy szybko zlokalizować obiekt, który nas interesuje, na planie miasta zamieszczonym w serwisie, a jeśli chcielibyśmy poczuć się tak, jakbyśmy byli na miejscu – ułatwi nam to galeria fotografii i obraz z kamery online.