Klimatyzacja Poznań

W gronie naszych klientów witamy nową firmę – to specjalizująca się w tematyce klimatyzacji, wentylacji, techniki solarnej i ogrzewania spółka Klimax SC. Na rynku wielkopolskim działa z powodzeniem już od 2006 roku. W tym czasie znacząco rozwinęła katalog nowoczesnych produktów i technologii, z których korzystają w coraz szerszym zakresie zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi.

Klimatyzacja Poznań to nie tylko sprzedaż różnego rodzaju urządzeń, ale również profesjonalne doradztwo, instalowanie i serwisowanie systemów.

Klimax SC. proponuje Państwu szeroki wachlarz usług związanych z instalacjami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi, ale również cieszącymi się coraz większą popularnością kotłami i kolektorami słonecznymi.

Firma propaguje rozwiązania ekologiczne, bazujące na odnawialnych źródłach energii – dzięki temu zarówno właściciele domów jednorodzinnych, wspólnoty mieszkaniowe, jak i inwestorzy firmowi czy publiczni mogą korzystać z efektywnych i prośrodowiskowych technologii (m.in. cieczowych kolektorów słonecznych, płaskich oraz najnowocześniejszych rurowo – próżniowych).

Klimax SC. to także optymalny dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, zgodnych z indywidualnymi potrzebami i możliwościami każdego klienta. Firma zapewnia dostęp do najlepszych na rynku rozwiązań, zgodnych z wszystkimi normami i wymaganiami stawianymi tego rodzaju urządzeniom i technologiom. W ofercie spółki znajdziecie Państwo najwyższej klasy klimatyzatory czołowych światowych marek: FUJI, LG, MITSUBISHI.

Klimax to także profesjonalne doradztwo techniczne – w zakresie doboru najlepszych urządzeń i systemów.

Wykwalifikowany personel, dysponujący wieloletnią praktyką, gwarantuje profesjonalny montaż instalacji. Staranność wykonania tego rodzaju prac jest niezbędna, aby systemy działały bezawaryjnie.

Decydując się na współpracę z firmą Klimax zapewnicie sobie Państwo również dostęp do usług konserwacji urządzeń i systemów – w tym kompleksowych przeglądów klimatyzacji i wentylacji, pracujących w systemie sezonowym, jak i ciągłym (całorocznym).

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to kolejne usługi wykonywane przez Klimax SC.

Firma zajmuje się także sprzedażą różnego rodzaju urządzeń (w cenach dystrybutora). Są to m.in.: klimatyzatory ścienne i przenośne, okienne, kasetonowe, wentylatory, agregaty freonowe, agregaty wody lodowej, rekuperatory, pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Dbając o zadowolenie klientów, spółka zapewnia bezpośrednią dostawę zakupionych produktów.

Wszystkie zamówienia (zarówno sprzedaż, jak i instalacja systemów) realizowane są szybko i kompleksowo.

Takie podejście do klienta – niezależnie od skali współpracy – pozwala firmie dynamicznie się rozwijać i umacniać pozycję na rynku.

Przykłady sfinalizowanych realizacji to najlepsza recenzja działalności Klimax SC.

W firmowym portfolio znajdziemy m.in. projekty dla: C.H. Stary Browar, Collegium Maius w Poznaniu, Stadionu Miejskiego w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej – Instytutu Fizyki, Fabryki Samochodów Volkswagen czy Wydziału Komunikacji Miejskiej i Ochrony Środowiska w Poznaniu.