Irelandstats.com

Jednym z naszych najnowszych klientów jest IrelandStats. To nowopowstały portal informacyjny, będący wyjątkową bazą danych na temat Irlandii oraz wszelkich aspektów życia publicznego w tym kraju. Wszystkie informacje na IrelandStats są przedstawione w praktyczny i kompleksowy sposób, również w formie przejrzystych wykresów porównawczych. Dzięki platformie irelandstats.com nie trzeba będzie już odwiedzać osobno kolejnych witryn w poszukiwaniu informacji z poszczególnych dziedzin życia publicznego w Irlandii, ponieważ IrelandStats dostarcza wszelkich praktycznych informacji na temat edukacji i szkół w jednym miejscu. Portal jest zaprojektowany tak, aby każdy mógł bez problemu znaleźć to, czego szuka. Wzbogacony jest wykresami, które w przejrzysty sposób prezentują najbardziej przydatne dane i statystyki. Wszystkie informacje umieszczane na portalu są na bieżąco aktualizowane, portal jest też regularnie rozbudowywany, pojawiają się nowe artykuły na aktualne tematy związane ze szkolnictwem. Ale szkoły to tylko mały wycinek tego co docelowo będzie oferował serwis.

Na początek irelandstats.com podjął się zebrania wszelkich informacji dotyczących edukacji podstawowej, gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej oraz specjalnej. Na stronie znajduje się baza wszystkich placówek, z podziałem na regiony oraz miasta. Każda placówka została opisana tak, aby łatwo było ją znaleźć, oraz podane zostały dokładne informacje dotyczące każdej z nich. A więc znajdziemy tu dane teleadresowe, współrzędne geograficzne, dokładną lokalizacja na mapie, ilość uczniów na przełomie ostatnich lat, itd. Już teraz każdy odwiedzający może poczytać o tym, jak wygląda edukacja w Irlandii z perspektywy zarówno ucznia, nauczyciela jak i rodzica. Przedstawiciele każdej z tych trzech grup znajdą na IrelandStats coś, co ich zainteresuje, a wiedza jest na portalu przedstawiona w taki sposób, by była przystępna i użyteczna dla każdego.

Docelowo Irelandstats.com będzie największą i najbardziej wszechstronną internetową bazą informacji i statystyk dotyczących życia publicznego w Irlandii. Po szkołach, do których niebawem dojdą jeszcze dane o edukacji przedszkolnej w Irlandii, pojawią się placówki medyczne oraz lekarze. A to dopiero początek. Baza IrelandStats jest na bieżąco aktualizowana, wzbogacana o nowe szczegóły i dalsze dziedziny życia. Nowy serwis internetowy dedykowany Irlandii to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy w szybki i prosty sposób chcą zdobyć informacje na temat istotnych aspektów życia w tym kraju.

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc podjąć współpracę z IrelandStats i mamy nadzieję, że przy naszej pomocy ten portal dotrze do wszystkich tych, którzy poszukują kompleksowej oraz praktycznej wiedzy na temat życia w Irlandii.