Instal CentrumPrzedstawiamy Państwu naszego nowego klienta – Instal Centrum – firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku instalacji związanych z pompami ciepła, oferującą swoje usługi na terenie całego kraju. Wysoki standard i kompleksowość usług to znak rozpoznawczy Instal Centrum.

Klienci – zarówno indywidualni, instytucjonalni, jak i komercyjni – mogą liczyć na obsługę od fazy początkowej (doboru optymalnych rozwiązań i sporządzenia projektu instalacji) poprzez montaż (w tym wykonanie odwiertów) do autoryzowanego serwisu zainstalowanych urządzeń.

Instal Centrum dysponuje najlepszymi i sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi bazującymi na produktach renomowanych, światowych firm – jest dystrybutorem pomp ciepła liderów rynku: Danfoss, Buderus, Robur oraz Dimplex.

Rozbudowany katalog produktów oferowanych przez Instal Centrum to pewność trafnego doboru najefektywniejszych rozwiązań dla każdego klienta – niezależnie, czy realizowany jest mały projekt dotyczący domku jednorodzinnego, czy też przedmiotem współpracy jest skomplikowany system dla budynków użyteczności publicznej lub przedsiębiorstw.

W ofercie produktowej Instal Centrum znajdziemy różne modele pomp ciepła, w tym: pompy typu solanka-woda; powietrze-woda; woda-woda; pompy ciepła do c.w.u.; pompy gazowe absorpcyjne oraz rozwiązania technologiczne związane z tzw. dolnym źródłem ciepła (typu: solanka, powietrze i woda). Prawidłowy dobór oraz wykonanie tego elementu jest niezbędnym warunkiem efektywnego działania całej instalacji.

Instal Centrum specjalizuje się także w realizowaniu zadań z zakresu: systemów rekuperacyjnych, ogrzewania podłogowego, doboru i instalacji stacji uzdatniania wody oraz odkurzaczy centralnych.

Stabilna pozycja rynkowa, stale rosnący portfel zamówień i perspektywy rozwojowe nie byłyby możliwe bez zaufania ze strony klientów. Firma Instal Centrum, aktywna na rynku od wielu lat, to marka rozpoznawalna, kojarzona z najwyższymi standardami obsługi, wypracowanymi dzięki doświadczeniu, ale również aktywnemu podejściu do nowych i innowacyjnych technologii.