Jednym z naszych klientów, którego pozycjonujemy na hasło “noclegi Gryfino” jest usytuowany na malowniczej Równinie Wełtyńskiej Hostel JAGA. Ten położony w województwie zachodniopomorskim punkt noclegowy oferuje swoim gościom pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe. Każdy z nich wyposażony jest we własną toaletę oraz łazienkę, w której znajduje się kabina prysznicowa. W pokojach znajdują się też telewizory, na których goście mogą oglądać interesujące programy lokalne lub zorientować się w aktualnych wydarzeniach ogólnopolskich. Właściciele hostelu zadbali też o stały dostęp do sieci wi-fi, dlatego bez problemu można korzystać ze swoich laptopów, tabletów czy smartfonów. Wspólna kuchnia w budynku oferuje takie udogodnienia, jak kuchenka elektryczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zmywarka, czy czajnik. Na terenie kuchni znajduje się też wydzielona część z jadalnią, gdzie przy wygodnych stołach można skonsumować pyszne posiłki.

Hostel JAGA jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób, które pragną odpocząć w spokojnym otoczeniu. Bliskość Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry, który nigdy w pełni nie został skolonizowany przez człowieka, stwarza wspaniałą okazję do spacerów na świeżym powietrzu i obserwacji niesamowitej fauny i flory. Park zamieszkują na przykład unikalne, chronione ptaki drapieżne, takie jak bieliki i myszołowy. Można też spotkać ssaki – takie jak bobry, borsuki, kuny leśne i domowe, gronostaje, a nawet jenoty czy lisy. Amatorzy wędkowania z pewnością docenią ogromną różnorodność kanałów, w  których bytują takie ryby jak szczupaki, leszcze, węgorze, karpie, sumy, okonie czy sandacze.

Spragnieni ciekawostek przyrodniczych z pewnością ucieszą się z możliwości ujrzenia na własne oczy słynnego Krzywego Lasu, którego obszar uznany został za swoisty pomnik przyrody. W Krzywym Lesie pnie drzew rosną wygięte niemal pod kątem prostym nad ziemią i wyginają się łukiem ku górze, tworząc niesamowity, baśniowy wręcz obraz.

Dla tych, którzy kochają fotografować, wspaniałą informacją będzie fakt, że w okolicach znajduje się też rezerwat przyrody pod nazwą “Wzgórze Widokowe nad Międzyodrzem”, a na nim Morenka, czyli wzgórze, z którego rozciąga się cudowny widok na Odrę Zachodnią i całą okolicę.

Z kolei prawdziwa gratka czeka miłośników zorganizowanej rekreacji wodnej i innych przyjemności. W Gryfinie znajduje się Centrum Wodne Laguna, gdzie, oprócz dużych basenów do pływania skorzystać można z saun, solariów i tężni. Po pieszych wycieczkach nagrodą dla ciała będzie masaż relaksacyjny z dodatkiem gorących kamieni, bańki chińskiej czy stempli ziołowych. Odporność zwiększyć można podczas sesji w grocie solnej. Jeśli zaś wczasowicze dość już będą mieć relaksu, a zamarzą o aktywnej rozrywce, czeka na nich obiecująca dobrą zabawę kręgielnia.