Help 4 Rare

Help 4 Rare

h4rHelp 4 Rare – warto zapamiętać nazwę tej firmy – nie tylko dlatego, że właśnie rozpoczęliśmy współpracę. Help 4 Rare – brzmi może nieco zagadkowo – i tak w pewnym sensie jest. Firma oferuje wyjątkowe usługi w obszarze rynku biomedycznego. Tworzący ją zespół naukowców, lekarzy i analityków, korzystając z wieloletniego doświadczenia, świadczy pomoc osobom zmagającym się z chorobami rzadkimi.

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy ze skali tego problemu – szacuje się, że choroby rzadkie dotyczą ponad trzystu milionów osób na całym świecie.

Aby móc skutecznie pomagać pacjentom ze schorzeniami, których źródło, a także przebieg, są trudne do zweryfikowania na podstawie standardowych wytycznych, konieczne jest dysponowanie odpowiednią i aktualną wiedzą na temat metod postępowania medycznego, w różnych ośrodkach krajowych i zagranicznych.

Profesjonaliści z zespołu Help 4 Rare posiadają niezbędne doświadczenie (teoretyczne i praktyczne) w różnych obszarach rynku usług medycznych, co pozwala efektywnie i szybko pozyskiwać najcenniejsze dane dotyczące możliwości terapeutycznych w zakresie zdiagnozowanej choroby rzadkiej pacjenta.

Dzięki tej wiedzy możliwe jest zestawienie najlepszych, z punktu widzenia każdego klienta, możliwości terapeutycznych. Mowa tu zarówno o nowoczesnych klinikach i szpitalach, jak i stosowaniu niestandardowych, często pionierskich, metod leczniczych w medycznych ośrodkach badawczo-naukowych.

Kluczem do sukcesu, czyli możliwości znalezienia dla pacjenta bezpiecznej i skutecznej procedury medycznej, jest bycie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami zespołów naukowych na całym świecie. Rzetelna i właściwie zweryfikowana informacja to niezbędny wstęp do tego, by móc skorzystać z najlepszych terapii.

Help 4 Rare zapewnia swoim klientom wsparcie merytoryczne i stały dostęp do aktualizowanego na bieżąco pakietu informacji na temat chorób rzadkich. Firma podejmuje wszelkie działania, które mają na celu pozyskanie wiarygodnych i cennych dla każdego klienta informacji.

Analitycy Help 4 Rare przeszukują zasoby biomedyczne krajowe i zagraniczne (bazy danych, publikacje medyczne, protokoły badań klinicznych, charakterystyki eksperymentalnych leków itp.). W wyniku tych czynności formułowane są indywidualne mapy terapeutyczne, które precyzyjnie wskazują konkretne instytuty i ośrodki oficjalnie deklarujące realizowanie określonych terapii.

Wypracowana przez firmę formuła pracy i uruchamiane w ramach realizacji każdego zlecenia procedury, pozwalają opracować szczegółowe i zarazem klarowne raporty (w tym zalecenia dotyczące konkretnych rozwiązań terapeutycznych).

Współpraca z Help 4 Rare nie kończy się na przygotowaniu pakietu optymalnych informacji na temat możliwości leczenia danej jednostki chorobowej – chociaż firma bezpośrednio nie uczestniczy w organizacji i finansowaniu terapii – na życzenie klienta nawiązuje bezpośredni kontakt z wybraną przez niego instytucją krajową lub zagraniczną, w celu potwierdzenia podjęcia działań terapeutycznych w wybranej jednostce biomedycznej.

Specjaliści z Help 4 Rare zapewniają indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta.