Gruzownik

Gruzownik to kolejny klient, z którym nawiązaliśmy współpracę. Spółka z powodzeniem działa na rynku wywozu gruzu i odpadów. Na uwagę zasługuje profesjonalizm w realizacji usług. Gruzownik zdobył pozycję rynkową dzięki niezawodności i elastyczności w działaniu, nie bez znaczenia są też konkurencyjne i atrakcyjne dla klienta ceny.

Komplementarność i różnorodność oferty to wyznacznik jakości usług oferowanych przez Gruzownik, m.in. takich jak wywóz gruzu Poznań i okoliczne miejscowości to główny obszar, na jakim firma prowadzi działalność. Decydując się na współpracę ze spółką, klient może mieć pewność, że odpady zostaną zneutralizowane szybko, sprawnie i zgodnie z prawem.

Czas to niewątpliwie jeden z kluczowych warunków sukcesu w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nie można zrealizować dostatecznie szybko usług wywozu i dalszej eksploatacji różnego rodzaju odpadów bez posiadania odpowiedniego parku maszynowego. Gruzownik zapewnia dostarczenie każdego kontenera pod wskazany adres, w ciągu maksymalnie trzech godzin od przyjęcia zgłoszenia telefonicznego!

Spółka obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Niezawodny sprzęt pozwala zoptymalizować realizację powierzonych zadań zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami odbiorców. Gruzownik podstawia kontenery na teren posesji, budynków wielorodzinnych, jak i placów budowlanych.

Prace, takie jak: wywóz gruzu, śmieci i innych odpadów, mogą być też wykonywane wewnątrz budynków, nawet wielokondygnacyjnych. Miniciężarówki typu Multicar, którymi dysponuje firma, są w stanie wjechać nawet w wąskie bramy, możliwe jest też wynajęcie specjalistycznych rękawów gruzowych, niezwykle pomocnych przy usuwaniu odpadów z wyższych pięter.

Wysokiej jakości sprzęt posiadany przez firmę, pozwala jej oferować również innego rodzaju usługi – rozbiórki i wyburzenia. Przy wykonywaniu tych prac Gruzownik korzysta ze sprzętu lekkiego i ciężkiego, w tym m.in. z popularnych wywrotek o dużej pojemności, wyposażonych w umożliwiającą wygodny załadunek łyżki HDS.

Spółka realizuje wyburzenia wielu kategorii obiektów, w tym przemysłowych. Klienci mogą zamawiać usuwanie magazynów, budynków gospodarczych i mieszkalnych, a także rozbiórkę infrastruktury drogowej.

Nie tylko gruz, wszelkiego rodzaju odpady budowlane, takie jak: beton, tynk, cegły, ceramika, dachówki, materiały ocieplające, są wywożone przez Gruzownik, bezpośrednio z miejsc, w których się znajdują. Nie inaczej jest zresztą także z innymi odpadami – poznańska firma oferuje wywóz niesprawnego sprzętu elektronicznego, starych mebli i odpadów zielonych.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi spełniającemu wszystkie wymogi ekologiczne, firma wykonuje również prace z zakresu przetwarzania odpadów na kruszywo i tłuczeń. Stosowane przez Gruzownik nowoczesne technologie rozdrabniania i przesiewania pozwalają uzyskać wysokiej jakości materiał.

Sprzedaż – kruszywa budowlanego, żwiru, piasku i czarnoziemu – to kolejna propozycja w ramach bogatej oferty produktowo-usługowej firmy Gruzownik.

Przedsiębiorstwo działa zgodnie z prawem, co oznacza, że dysponuje wszelkimi zezwoleniami w zakresie odbioru i transportu różnej kategorii odpadów. Usługi wykonywane są za pomocą sprzętu spełniającego rygorystyczne wymogi ekologiczne. Prowadzona jest pełna, wymagana zapisami ustawowymi, dokumentacja dotycząca ewidencji odpadów. Każdy klient otrzymuje również kartę przekazania odpadów.