Jednym z naszych Klientów jest międzynarodowy serwis GG.deals. Serwis ten, dostępny w języku angielskim, jest świetnie zaprojektowaną porównywarką cenową. Wyszukiwarka dedykowana tym, którzy szukają najbardziej atrakcyjnych ofert na gry komputerowe, umożliwia sprawdzenie aktualnych cen w oficjalnej dystrybucji w sklepach niemal na całym świecie. GG.deals dostarcza informacje o cenach gier użytkownikom z krajów takich jak Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone, Anglia i oczywiscie Polska. Łącznie, wraz z UE do dyspozycji jest kilkanaście regionów cenowych.

 

Możliwość ustawienia alertów cenowych

Serwis w sposób szczególny dba o to, by spełniać gamingowe marzenia graczy o tanim graniu. W jaki sposób? Entuzjaści elektronicznej rozrywki mają możliwość śledzenia cen za pośrednictwem tworzenia specjalnych alertów. Polega to na tym, że kiedy tytuł, którym zainteresowany jest dany gracz, uzyska akceptowalną dla niego cenę, to użytkownik otrzyma powiadomienie o tym fakcie oraz wszelkie dodatkowe informacje gdzie i w jaki sposób może nabyć daną pozycję. Najczęstszą wybieraną przez użytkowników formą powiadomienia jest informacja via email, jednak do dyspozycji są też powiadomienia push w samym menu na stronie GG.deals albo w przeglądarce. Dzięki takiemu systemowi alertów rośnie szansa na zdobycie wymarzonej gry za cenę dopasowaną do zasobności portfela. 

 

Filtrowanie ofert na gry

GG.deals charakteryzuje też przyjazne użytkownikom filtrowanie ofert. Jest ono niezwykle rozbudowane i obejmuje, oprócz gatunku gry, takie parametry, jak: konkretne sklepy z grami, procentowa wielkość obniżki, czas dodania promocji, data, w której dany tytuł miał swoją premierę. Filtr może brać też pod uwagę oceny promocji dokonywane przez innych użytkowników. Sortować można wg recenzji, które pojawiły się na platformach typu  Metacritic albo Steam. Dokonując przeglądu warto ukryć posiadane już przez siebie tytuły lub wyłuskać jedynie te, które znajdują się na wishliście (czyli na liście życzeń), a z kolei z wishlisty da się też importować gry do alertów. Co ważne, nawet najbardziej rozbudowane filtrowanie można zapisać na przyszłość, co znacznie ułatwia graczom przeglądanie określonego profilu gier bez ponownego ustawiania filtrów. Takie zapamiętywanie własnych preferencji bardzo ułatwia poruszanie się po wyszukiwarce i skraca czas znalezienia idealnej dla siebie gry. 

 

Nie tylko promocje

Szansa na najlepsze ceny gier to nie wszystko, na co mogą liczyć użytkownicy GG.deals. Dział z newsami to kopalnia informacji o nowościach, a także nierzadko zapowiedzi tego, co trafić ma wkrótce na rynek gamingowy. Przeczytać można o najbardziej pożądanych tytułach. Do dyspozycji jest też anglojęzyczne Forum, na którym można podyskutować na przeróżne tematy z całą gamingową społecznością, która skupia się na GG.deals. Serwis naszego Klienta cały czas jest rozwijany, dlatego można się spodziewać kolejnych coraz to lepszych udogodnień. 

 

Branża gamingowa rośnie w siłę i choć gry pudełkowe oraz kody do gry w wersji cyfrowej to niekiedy towar segmentu premium, to dzięki dobrej porównywarce ofert stają się sposobem na rozrywkę w znacznie przystępniejszej cenie. Strona naszego Klienta to przykład przedsięwzięcia, z którego korzyści czerpią wszyscy gracze – nastolatkowie, oszczędzający kieszonkowe na ulubione gry, studenci, marzący o kultowych tytułach w rozsądnej cenie i dojrzali wytrawni gracze, którzy dzięki złapanym promocjom mogą pochwalić się imponującą biblioteką cyfrowej rozrywki.