edukacyjne urodziny

Śpieszymy poinformować, że do grona naszych klientów dołącza portal Edukacyjne Urodziny – edukacyjneurodziny.pl. Jest to strona, przedstawiająca propozycje przyjęć dla najmłodszych, jakie oferuje znana firma, organizująca zajęcia edukacyjne – Mały Inżynier. Swoje usługi świadczy w kilku większych miastach polski: Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Pile, Suwałkach, Wrocławiu oraz Zielonej Górze. To właśnie za jej pośrednictwem rodzice mogą się zorientować, gdzie urządzić przyjęcia swoim pociechom, by jednocześnie dobrze się bawiły i zdobywały nową wiedzę.

Wchodząc na wyżej wymienioną stronę łatwo zobaczyć, jak da się w ciekawy sposób przygotować urodziny dla dzieci. Twórcy witryny zadbali o profesjonalne, wyczerpujące informacje na temat proponowanych imprez. Na jednej z podstron rodzice odnajdą ich poszczególne scenariusze, a wśród nich wersję bajkową, kosmiczną, magiczną czy zajęcia przy użyciu specjalnych robotów, konstruowanych z klocków Lego. Przy każdym z nich umieszczono informację o grupie docelowej, do jakiej są kierowane zajęcia (na przykład czterolatki), o tym, co zapewniają organizatorzy oraz wymieniono możliwe opcje dodatkowe. Dzięki takim wiadomościom osobom zainteresowanym prościej jest wybrać wariant, odpowiedni akurat dla ich pociechy. W osobnej zakładce zostały też przedstawione dodatkowe atrakcje, na które można się zdecydować. To tam można przeczytać o pokazach chemicznych, sprawiających młodym uczestnikom sporo frajdy oraz pomagających w zdobywaniu wiedzy na temat otaczającego świata. Nie należy zapominać, że firma Mały Inżynier oferuje jedną z najbogatszych ofert zajęć oraz warsztatów edukacyjnych na polskim rynku.

Ponadto, zainteresowani dotrą do opisu zespołu, który jest odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi i wszelkie doświadczenia, przeprowadzane w ramach imprezy. W odpowiedniej zakładce udostępnione są aktualne cenniki, obowiązujące w poszczególnych miejscowościach. Poniżej wyszczególnione zostały sale, które można wybrać jako najodpowiedniejszą lokalizację przyjęcia. Dalej znajduje się z kolei dokładny wykaz tego, co oferują organizatorzy na każdej z imprez. Co więcej, twórcy witryny udostępniają rodzicom wzory zaproszeń, dostosowane do poszczególnych rodzajów urodzin. Klienci mogą wydrukować potrzebny szablon, a gdy będzie już w wersji papierowej, odpowiednio wypełnić.

Twórcy Edukacyjnych Urodzin zapraszają też na swój facebookowy profil. Jeśli planuje się zorganizować dziecku niezapomniane przyjęcie właśnie przy współpracy z Małym Inżynierem, warto polubić wspomnianą stronę, by na bieżąco śledzić aktualne wydarzenia. W komentarzach można także wymieniać się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami, dotyczącymi organizacji imprezy, z innymi rodzicami.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie urządzania urodzin warto wysłać wiadomość na któryś z adresów e-mail, wskazanych na stronie. Każde miasto ma przypisany osobny adres, więc osoba, która decyduje się na kontakt ma pewność, że jej elektroniczny list nie zostanie przeoczony.