Padded envelopes

Easy Packing – firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych produktów, dzięki którym można bezpiecznie opakować każdą przesyłkę – to nasz najnowszy klient działający na rynku brytyjskim.

Jeśli chcesz być pewny, że Twój list albo paczka nie tylko dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, ale zawartość przesyłki będzie odpowiednio zabezpieczona – skorzystaj z oferty Easy Packing. W serwisie internetowym firmy dostępnym pod adresem – easy-packing.co.uk – znajdziesz pełny zakres proponowanych przez Easy Packing usług i produktów.

W e-sklepie można nabyć różnego rodzaju profesjonalne produkty z serii Shipping Packaging, w tym m.in. materiały z linii Padded envelopes.

Koperty dostosowane do przedmiotu przesyłek to podstawa każdej dobrze przygotowanej korespondencji czy paczki. Podstawowa zasada – to bezpieczeństwo „mechaniczne” przesyłki. Warto skorzystać z pełnej gamy produktów, które znajdziemy w rozbudowanym i różnorodnym asortymencie Easy Packing.

Są to m.in.: koperty papierowe, koperty bąbelkowe, czy też koperty wyściełane innymi materiałami zabezpieczającymi. Dostępne koperty występują w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie produkty można nabywać w atrakcyjnych cenowo pakietach.

Easy Packing zapewnia współpracującym z firmą klientom dogodne warunki dostaw – szybką realizację zamówienia, promocje, w tym bezpłatną dostawę, stuprocentową gwarancję jakości oferowanych materiałów.

Każdy klient może założyć konto w serwisie Easy Packing Professional Shipping Packaging i za jego pośrednictwem na bieżąco sprawdzać stan swojego zamówienia i jego realizacji.

Możliwe jest dokonywanie płatności kartami Visa oraz MasterCard.

W trosce o jak najlepszą realizację usług Easy Packing zachęca do kontaktu z konsultantem – najlepiej za pośrednictwem chatu na stronie internetowej firmy.

Tam również zostały zamieszczone szczegółowe informacje na temat oferty firmy i warunków współpracy.