Dermoestetyka

Home/Klienci/Dermoestetyka

Dermoestetyka

Dermoestetyka.sklep.pl – sklep internetowy oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów kosmetycznych, w tym specjalistycznych – trychologicznych – dołączył do grona naszych klientów. Dermoestetyka.pl, to nie tylko sklep, w którym można zamówić wiele atrakcyjnych produktów, takich jak: specjalistyczne kosmetyki, akcesoria kosmetyczne, czy suplementy, ale również miejsce służące radą. Profesjonalnych porad udzielają specjaliści: trycholog oraz podolog.

Warto też zapoznać się z aktualnościami i inspiracjami, prezentowanymi na blogu.

W ofercie sklepu między innymi: kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, paznokci, stóp, dłoni i całego ciała, kosmetyki ochronne (m.in. ochrona przeciwsłoneczna), a także preparaty adresowane do osób ze szczególnymi problemami dermatologicznymi (m.in. serie kosmetyków łagodzących łuszczycę i ŁZS), kosmetyki do makijażu i demakijażu.

W szerokim katalogu produktów, które znajdziemy w sklepie internetowym Dermoestetyka.sklep.pl warto również zwrócić uwagę na doskonałej jakości, sprawdzone i efektywne suplementy diety. W ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych przez klientów firm – w tym m.in.: suplementy wzbogacające codzienną dietę, suplementy hipoalergiczne, wzmacniające i regenerujące.

Dermoestetyka zachęca także do skorzystania z bogatej oferty zdrowych herbatek, które sprawdzą się w przypadku wielu przypadłości. Pełnią również funkcję wzmacniającą dla organizmu. Klienci często wybierają te produkty, które nie zawsze można kupić w sklepach tradycyjnych – to m.in. ekologiczne herbatki pukka. W ramach proponowanej przez Dermoestetykę serii znajdziemy m.in.: herbatkę wzmacniającą metabolizm, herbatkę oczyszczająco-rozświetlającą, napój oczyszczający ciało i duszę, herbaty matcha, zielone, kompozycje owocowe, herbatki rozgrzewające, poprawiające nastrój, odświeżające i wiele innych.

Dermoestetyka.sklep.pl to również dbałość o nastrój, bez którego nawet najlepsze kosmetyki nie zawsze poradzą sobie z różnymi defektami i niedoskonałościami – dlatego w ofercie sklepu znajdziemy także ekologiczne świece do masażu dłoni, stóp i ciała – tylko na bazie naturalnych składników.

Sklep specjalizuje się w kompleksowej ofercie skierowanej do osób zainteresowanych w sposób szczególny poprawą kondycji włosów (zaprasza do współpracy również profesjonalistów, prowadzących działalność trychologiczną). Dlatego w katalogu produktów znajdziemy nie tylko kosmetyki i inne preparaty przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji włosów, ale również wiele akcesoriów, takich jak: opaski laserowe stymulujące wzrost włosów i spowalniające proces łysienia androgenowego, grzebienie laserowe i in.

Więcej informacji na temat najnowszej oferty i aktualności znajdziemy na stronie dermoestetyka.sklep.pl.