Przedstawiamy Państwu jednego z naszych klientów – firmę DATA Lab – działającą z powodzeniem w sektorze IT, a dokładniej – data recovery.
DATA Lab jest obecne na rynku już od niemal siedemnastu lat. W roku 2000 swoją działalność w strukturze firmy rozpoczęło (i kontynuuje z powodzeniem, realizując zlecenia z obszaru całego kraju) – Laboratorium Odzyskiwania Danych.
Niemal dwie dekady doświadczenia i jednocześnie stały rozwój, determinowany wyjątkową dynamiką zmian w branży IT – to przepis na sukces – w wykonaniu DATA Lab.
Firma realizuje zlecenia zarówno dla dużych i mniejszych firm, jak i dla klientów indywidualnych.
Wszyscy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie odzyskiwania danych. DATA Lab podejmuje się wszystkich, nawet szczególnie trudnych zadań, dzięki czemu daje gwarancję odzysku danych, nawet wtedy, gdy sytuacja mogłaby się wydawać beznadziejna.
Niezależnie od dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii – właściwe zarządzanie danymi jest jedną z najistotniejszych kwestii w IT. Wszyscy wiemy jakim problemem jest utracenie danych, szczególnie tych wrażliwych – stąd konieczne jest stałe trzymanie ręki „na pulsie” wszystkich trendów technologicznych, dzięki którym możliwa jest optymalizacja w zakresie właściwego przechowywania danych, a także możliwości ich odzyskiwania.
Z DATA Lab możemy liczyć na szybkie i skuteczne odzyskanie danych z: dysków twardych HDD, dysków SSD, RAID, NAS, Serwerów, z kart pamięci czy pamięci przenośnych typu pendrive.
Zakres usług realizowanych przez DATA Lab jest szerszy. Klienci mogą w związku z tym liczyć również na pomoc w zakresie kasowania programowego i sprzętowego wszelkich informacji znajdujących się na magnetycznych nośnikach danych.
DATA Lab oferuje przywracanie danych utraconych w wyniku uszkodzeń: logicznych (software’owych) oraz hardware’owych – czyli: technicznych, sprzętowych i fizycznych.
Firma stosuje wypracowane przez lata standardy odzyskiwania danych. Każde postępowanie jest ściśle skodyfikowane, dzięki czemu proces przywracania danych jest sprawny, prosty i co najważniejsze – optymalnie efektywny.
Zespół doświadczonych ekspertów DATA Lab oferuje kompleksowy katalog usług – począwszy od analizy problemu (ten etap jest dla klienta bezpłatny) przez wybór najwłaściwszej strategii prowadzącej do rozwiązania problemu, po finalną realizację usługi, czyli odzyskania danych (data recovery). 
Powierzając dane firmie DATA Lab, można mieć pewność, że nie będą one w żaden sposób zagrożone – gwarancja dyskrecji została poświadczona Certyfikatem Bezpieczeństwa.
Więcej informacji – w serwisie internetowym firmy – http://www.datalab.pl/.