Canadabiz to innowacyjna baza danych i wyszukiwarka informacji o firmach działających na rynku kanadyjskim. Jest to kolejna firma z obszaru anglojęzycznego, z którą rozpoczęliśmy współpracę. Dołączyła do innych tego rodzaju wyszukiwarek, bez których trudno już sobie dziś wyobrazić szybkie, sprawne i efektywne odnajdywanie cennych informacji biznesowych w sieci.

Założyciele Canadabiz budując i wciąż udoskonalając nowoczesną bazę danych, postawili na kompleksowość – stąd szeroki zasięg bazy, w której zainteresowani mogą znaleźć szereg istotnych informacji na temat branży i firmy, która ich interesuje. Dane zaprezentowane są w klarowny sposób. Każdy podmiot zarejestrowany w bazie posiada identyfikację tekstową i graficzną (w tym mapę z dokładną lokalizacją).

Oprócz danych dotyczących szczegółów działalności firmy (miejsce, adres, władze firmy, dane z rejestrów państwowych, identyfikatory korporacyjne, składy władz firmowych (członkowie zarządów itp.) w bazie Canadabiz znajdziemy również szerszy i bardziej szczegółowy opis dotyczący działalności firmy oraz dane kontaktowe.

Zaletą bazy i wyszukiwarki www.canadabiz.net jest prostota – struktura platformy zapewnia łatwy i szybki dostęp do kompletnego pakietu informacji – uzyskanie akcesu do danych nie zabiera więcej niż… kilka kliknięć.

Czas to jeden z tych zasobów, na którego nadmiar większość z nas nie narzeka, wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jest cenny. Optymalne zagospodarowanie czasu to wartość sama w sobie i takie innowacyjne rozwiązania wirtualne jak baza oraz wyszukiwarka danych firmowych „w jednym”, czyli np. Canadabiz, staje się niezbędne w kształtowaniu relacji i interakcji biznesowych.

Niezależnie od tego jak szczegółowych informacji poszukujemy, te aktualne i najbardziej szczegółowe znajdziemy w kilka chwil na www.canadabiz.net.