Bonus-czystosc.pl

Grono naszych klientów zasiliła ostatnio spółka Bonus – czystość, zajmująca się sprzedażą profesjonalnego sprzętu czyszczącego przeznaczonego zarówno dla przemysłu, jak i z powodzeniem stosowanego w gospodarstwach domowych.

Firma Bonus – czystość jest autoryzowanym dealerem produktów angielskiej firmy Numatic, która od 45 lat dostarcza klientom na całym świecie wysokojakościowych urządzeń wspomagających sprzątanie, począwszy od odkurzaczy, przez szorowarki i polerki, aż po zamiatarki.

I tak ofertę handlową firmy tworzą między innymi maszyny czyszczące do mycia podłóg. Urządzenia te ze względu na źródło zasilania występują w trzech rodzajach: na baterie, jako maszyny kablowe oraz VARIO z trakcją, czyli z napędem własnym. Oprócz nich do nabycia są również szorowarki i polerki w zróżnicowanych wielkościach i o różnych prędkościach obrotu, które służą pielęgnacji powierzchni podłóg czy schodów. Wśród urządzeń czyszczących z oferty Bonus – czystość nie brakuje profesjonalnych odkurzaczy, przeznaczonych do powierzchni biurowych i hotelowych, przemysłowych i do domu, usuwających zanieczyszczenia suche i mokre oraz urządzeń piorących, które oprócz tego, że nadają się do prania wykładzin, dywanów i tapicerek, to idealnie zbierają zanieczyszczenia mokre. Ponad wymienione urządzenia firma Bonus – czystość oferuje zamiatarki, które są stworzone do czyszczenia powierzchni zewnętrznych takich jak np. chodniki. I tu wybierać można spośród zamiatarek trakcyjnych z silnikiem spalinowym, elektrycznych lub o napędzie ręcznym.

Oprócz wspomnianych urządzeń, przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą wózków do sprzątania, w tym np. jedno- i dwuwiaderkowych, serwisowych oraz do sprzątania. W asortymencie znajdują się również wielofunkcyjne wózki hotelowe, wyposażone w worki na bieliznę, półki na pościel i kuwetki na akcesoria. W ofercie przedsiębiorstwa nie brakuje też ręcznego sprzętu do podłóg, czyli mopów różnego typu oraz padów czyszczących o wielu zastosowaniach (np. do czyszczenia gruntowego, na co dzień lub do polerowania). Ponadto, Bonus – czystość posiada szeroką gamę akcesoriów oraz oryginalnych części zamiennych do maszyn marki Numatic, bez problemu więc nabyć można końcówki do sprzętów, szczoty, ssawki, uchwyty, ale także węże, rury, silniki i baterie.

Bogaty katalog urządzeń i akcesoriów do czyszczenia opisują jedynie działalność handlową firmy, podczas gdy Bonus – czystość świadczy również usługi profesjonalnego serwisowania maszyn, w tym naprawę gwarancyjną. Ponadto spółka oferuje dwojakiego rodzaju wynajem maszyn czyszczących: krótkoterminowy (na minimum 12 miesięcy) i długoterminowy (do 36 miesięcy) na atrakcyjnych, indywidualnie negocjowanych warunkach.

Choć główne siedziby firmy bonus-czystosc.pl mieszczą się w województwie zachodniopomorskim i na Śląsku, to jej oferta jest kierowana do klientów z każdego miejsca w Polsce, ponieważ we wszystkich województwach znajdują się przedstawicielstwa przedsiębiorstwa i punkty serwisowania.