BMSalononline

Home/Klienci/BMSalononline

BMSalononline

BMSalononline to sklep internetowy (bmsalononline.pl), oferujący kosmetyki i narzędzia do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci w domu. Ponadto w sklepie można nabyć: suplementy witaminowe i mineralne, także dla kobiet ciężarnych i dla dzieci, sojowe świece zapachowe o kosmetycznej czystości spalania, herbaty naturalne i ziołowe, ekologiczne oleje kosmetyczne, preparaty do pielęgnacji stóp, preparaty maskujące przełysienia na głowie (mikrowłókna) w ośmiu wersjach kolorystycznych, a także e-booki i audiobooki poradnikowe z zakresu zdrowia i kosmetyki.

W osobnej zakładce umieszczono ofertę produktów przeznaczonych do zabiegów pielęgnacyjnych dla osób z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą, wraz z książką – poradnikiem zarówno dla osób dotkniętych tymi schorzeniami, jak i wspierających je specjalistów.

Wszystkie oferowane artykuły pochodzą od renomowanych producentów i prezentują najwyższą jakość. Sklep udziela korzystnych rabatów za pierwszy zakup (3%), za zakup jednorazowy o wartości powyżej 300 zł (3%) i powyżej 600 zł (6%).

Na szczególną uwagę zasługują szklane pilniki do paznokci. Ich producentem jest czeska firma Blažek Glass, która wyprodukowała pilnik ze szkła jako pierwsza na świecie. Pilniki wytwarzane są z zastosowaniem opatentowanej, ściśle strzeżonej technologii, są wyjątkowo trwałe, a ich różnorodne zdobienia w większości wykonywane są ręcznie. Autentyczność pilników potwierdzona jest hologramem, oprócz tego są one numerowane.

W ofercie znajdują się m.in. szklane pilniki z powłoką Antibactif®. Jest to cienka, utrwalona termicznie warstwa dwutlenku tytanu, która pod wpływem promieni UV (np. słonecznych) niszczy drobnoustroje i grzyby. Dwutlenek tytanu jest substancją całkowicie nietoksyczną, a powłoka jest trwała i nie zużywa się.

Standardowe pilniki oferowane są w wersji dwustronnej, o grubości 3 mm i długości 140 mm.

Szklane pilniki Blažek Glass wyróżniają się wieloma zaletami. Nadają się do szybkiego formowania tak naturalnych, jak i sztucznych paznokci, również pomalowanych. Zapobiegają ich rozwarstwianiu, wyrównują płytkę paznokcia. Są całkowicie bezpieczne, łatwe do utrzymania w czystości i ekologiczne – wykonane w całości ze szkła. Ich powierzchnia ma nieograniczoną żywotność. Pilnik taki może być znakomitym, eleganckim prezentem.

Sklep internetowy BMSalononline prowadzi firma Beauty Management Sp. z o.o. z Warszawy, położona przy ul. Zaborowskiej 15/13.