Sklep kite

Blowmykite.com – jeśli jesteś entuzjastą morza i sportu, który niczym orzeźwiający podmuch wiatru rozwinie twoje żagle – koniecznie zapamiętaj ten adres! Wraz z naszym nowym klientem zapraszamy nad Bałtyk miłośników kitesurfingu. Wszystkich – przyszłych i tych, którym dane już było doświadczyć energetyzującej „mieszanki” wiatru, morza, deski i latawca.

Blow My Kite stworzono z myślą o pasjonatach, dlatego firma kojarzona jest zarówno z najlepszej jakości sprzętem oferowanym przez sklep kite, jak i bogatym programem kursów o różnym stopniu zaawansowania.

Airush, BEST Kiteboarding, F.One, ION, Ikon Kitebording, Liquid Force, Mystic, North Kitebording, Prolimit, Xenon Kitebording – tych marek żadnemu entuzjaście kitesurfingu nie trzeba przedstawiać. Sklep kite oferuje pełny asortyment – w tym nowości rynkowe. Jeśli klient nie znajdzie interesującego go modelu – nie ma problemu. Zostanie sprowadzony bezpośrednio od producenta.

Blowmykite.com to również profesjonalna szkoła kitesurfingu. Ośrodek realizuje sprawdzone programy międzynarodowej organizacji International Kiteboarding Organization (IKO).

To gwarancja najwyższej jakości szkoleń i bezpieczeństwa uczestników. Po ukończeniu kursu szkoła wydaje międzynarodową legitymację IKO, dzięki której można surfować po wszystkich dostępnych akwenach świata.

Blow My Kite korzysta z nowoczesnego sprzętu. W tym sezonie na wszystkich zainteresowanych czeka dodatkowa atrakcja – możliwość wzięcia udziału w testach najnowszych modeli.

Decydując się na uprawianie kitesurfingu zawsze należy mieć na uwadze najważniejszą zasadę – zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa swojego i innych osób.

W ramach kursów Blow My Kite zapewnia opiekę wykwalifikowanego instruktora (licencjonowanego przez IKO). To nie wszystko. W cenę wliczono również: sprzęt szkoleniowy (deskę, latawiec, piankę, trapez) buty, kask, kamizelkę, ubezpieczenie, legitymację IKO, a także materiały video i zdjęcia z kursu.

Największą popularnością cieszą się kursy grupowe, na zamówienie klienta organizowane są również szkolenia indywidualne. Należy przy tym pamiętać, że z uwagi na specyfikę dyscypliny za kursy grupowe uważa się takie, które realizowane są w formule: maksymalnie dwie osoby na jeden latawiec oraz nie więcej niż dwa latawce na jednego instruktora.

Szkoła realizuje wiele programów: dla stawiających pierwsze kroki na desce i zaawansowanych kitesurferów. Są to kursy krótkie – np. trzygodzinny „Złap bakcyla” czy „kite korepetycje” adresowane do osób, które miały już kiedyś do czynienia z tym sportem i chcą odświeżyć swoje umiejętności, jak i bardziej zaawansowane – do poziomu IKO 3.

Najczęściej zajęcia odbywają się w Szczecinie, Świnoujściu i w Międzyzdrojach. Organizowane są również wyjazdy do Niemiec (Rugia i Stralsund). Miejsce wybierane jest w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Dla chętnych szkoła zapewnia transport i hotel (atrakcyjne cenowo noclegi w Niemczech).

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami – Blowmykite.com zaprasza na przygodę z kitesurfingiem już od początku kwietnia!