Błękitne Tarasy

Home/Klienci/Błękitne Tarasy

Błękitne Tarasy

Nasz nowy klient, Blekitnetarasy.pl, to firma deweloperska, oferująca komfortowe apartamenty w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Błękitne Tarasy są pozycjonowane m.in. na frazę apartamenty na sprzedaż Sianożęty.

Prace budowlane już się rozpoczęły, a oddanie do użytku pierwszych lokali przewidywane jest na kwiecień 2019 roku. Łącznie powstanie 135 apartamentów w dwóch etapach; w pierwszym 60, w drugim 75.

Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Sianożęty, gmina Ustronie Morskie w powiecie kołobrzeskim, województwo zachodniopomorskie. Powierzchnia apartamentów będzie różna – od 23m2 do 80m2. Każdy z nich będzie wykończony w najwyższym, nowoczesnym standardzie. Do każdego apartamentu przydzielono osobne wewnętrzne miejsce parkingowe, zaś do dyspozycji mieszkańców zaplanowano kompleks fitness z basenem, siłownią i sauną oraz kącikiem zabaw dla dzieci.

Dogodne położenie budynku sprawia, że z okien niektórych apartamentów rozciąga się widok na plażę i otwarty Bałtyk.

Apartamenty składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, ponadto wszystkie będą wyposażone w duże tarasy. Na uwagę zasługuje system ogrzewania najnowszej generacji; jest to system ścienny 3Thermo, bez widocznych elementów grzewczych, obecnie najcichszy i najmniej energochłonny na rynku. Grzejniki podtynkowe wykonane są w technologii antyzalaniowej i są bezawaryjne.

Miejscowość Sianożęty znajduje się nad pełnym morzem; jej uzdrowiskowy charakter i najodowane powietrze, w połączeniu z komfortowymi warunkami mieszkalnymi i niewielką – zaledwie dziewięciokilometrową – odległością od Kołobrzegu, czynią ofertę bardzo ciekawą i godną uwagi. Tym bardziej, że również w najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele atrakcji turystycznych i przyrodniczych, m.in. rezerwat żubrów w Wolińskim Parku Narodowym, szlak pieszy do najstarszych dębów w Polsce, latarnia morska z XIX wieku w Gąskach czy loty turystyczne samolotem lub motolotnią i skoki spadochronowe – z lotniska w Bagiczu. Z pobliskiego Kołobrzegu można się wybrać na wycieczkę na duńską wyspę Bornholm. W Sianożętach mają początek lub przebiegają tędy interesujące trasy rowerowe.

Cena jednego metra kwadratowego apartamentu kształtuje się w zależności od poziomu (piętra) i wynosi od 8118 zł do 10516 zł brutto. Niektóre lokale zostały już sprzedane.