Auto Serwis Wareńczak

Jedną z najpopularniejszych i cieszących się najlepszą opinią wśród mieszkańców Poznania i okolic firmą dokonującą napraw powypadkowych jest Auto Serwis Wareńczak. Dlatego cieszymy się, że firma dołączyła właśnie do grona naszych klientów, w związku z czym będziemy pozycjonować jej stronę w Internecie. Warsztat oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i mechaniki pojazdowej, napraw klimatyzacji oraz renowacji karoserii, a także szeroki wybór aut zastępczych – bez względu na zakres usuwanych szkód. Poznaniacy darzą firmę zaufaniem już od niemal 20 lat!

Co sprawia, że Auto Serwis Wareńczak wyróżnia się na plus pośród innych ofert z kategorii pomoc drogowa Poznań? Przede wszystkim firma oferuje najwyższy poziom usług po konkurencyjnych cenach. Holowanie auta możliwe jest przez 7 dni w tygodniu bez względu na porę dnia lub nocy. Każdy klient ma możliwość skorzystania z bezgotówkowego holowania na poczet ubezpieczenia, podobnie jest w przypadku wynajmu samochodu zastępczego. Ponadto pojazdy parkowane są na strzeżonym i monitorowanym przez całą dobę parkingu.

Naprawy są wykonywane w możliwie najszybszych terminach, a koszty robocizny są niskie. Wszystkie części i podzespoły wykorzystywane przy naprawach są najwyższej jakości, a pochodzą od sprawdzonych dostawców. Klient ma do wyboru oryginalne części zamienne lub ich markowe zamienniki, dzięki czemu może liczyć na najlepszą jakość wykonanych usług po niewygórowanych cenach.

Równie istotne jest, że oferta serwisu nie ogranicza się wyłącznie do napraw z zakresu mechaniki pojazdowej. Znajduje się w niej również serwis blacharsko-lakierniczy, obsługiwany przez fachową kadrę za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Lakiernia wyposażona jest w kabinę bezpyłową, a zatem poddane renowacji auto niczym nie różni się od pojazdu prosto z salonu.

Oczywiście, z usług warsztatu nie korzystają wyłącznie kierowcy pojazdów, które uległy wypadkowi. Diagnostyka i mechanika samochodowa obejmuje kompleksowe usługi skierowane do każdego klienta, a ofertę znacznie wzbogaca serwis klimatyzacji. W Auto Serwisie Wareńczak można dokonać przeglądu i naprawy systemów klimatyzacyjnych, wymiany czytnika chłodzącego, a także sezonowego odgrzybiania. Uwaga, istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji i rabatów!

Poznański serwis samochodowy to nie tylko naprawa aut. Auto Serwis Wareńczak zachęca również do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów. Pojazdy są wypożyczane nie tylko klientom naprawiającym własne auto w warsztacie, ale również małym i dużym firmom, a także kierowcom indywidualnym. Wypożyczalnia samochodów oferuje szeroki wybór aut służbowych, dostawczych i kurierskich, dzięki czemu można wynająć pojazd firmowy w każdej chwili, w miarę doraźnych potrzeb, a oszczędzić sobie konieczności utrzymywania stałej floty przez cały rok. Wielu przedsiębiorców coraz częściej korzysta z takiego rozwiązania – jest ono wygodne i praktyczne.

Z pomocy Auto Serwisu Wareńczak – aswpoznan.eu – można skorzystać w każdej sytuacji – nie tylko w nagłym wypadku, ale również wtedy, gdy planujemy remont od dłuższego czasu. A na przegląd diagnostyczny można się umówić w bardzo łatwy sposób – wystarczy wypełnić online formularz kontaktowy, za pomocą którego ustalamy najdogodniejszy termin wizyty w warsztacie.