Złote Góry

od |
08 24

Czarna Góra

Wraz z naszym nowym klientem – pensjonatem Złote Góry – zapraszamy do malowniczej Kotliny Kłodzkiej, a dokładniej – do miejscowości Sienna, nad którą wznosi się jeden z piękniejszych szczytów Sudetów – Czarna Góra.

Sienna co roku przyciąga wielu turystów z całej Polski – sielski krajobraz, spokój, zieleń, złoto, miedź i biel zmieniających się w rytm pór roku lasów – to wszystko nie może pozostawić obojętnym pasjonatów górskich wędrówek i równie aktywnego, zimowego wypoczynku na nartach.

Dlaczego Sienna i Złote Góry?

Amatorom białego szaleństwa nie trzeba szczególnie rekomendować Siennej, której główną atrakcją jest ośrodek narciarski z licznymi trasami o różnym stopniu trudności – mogą się tu zrelaksować zarówno ci narciarze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym pięknym sportem, jak i bardziej zaawansowani wielbiciele dwóch desek.

Nie ma udanego wypoczynku w „pięknych okolicznościach przyrody” bez miejsca, w którym czeka na nas nocleg w komfortowych warunkach i smaczna, tradycyjna kuchnia.

Na takie atrakcje mogą liczyć wszyscy goście pensjonatu Złote Góry – na trzech kondygnacjach budynku utrzymanego w górskim stylu czekają nie tylko gustownie urządzone pokoje i apartamenty (1-, 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe, w każdym – łazienka, prysznic, TV, internet bezprzewodowy) ale również: sala konferencyjna, sala kominkowa i restauracyjna, barek oraz kącik zabaw dla dzieci.

Sauna, jacuzzi? Oczywiście! Podobnie jak przygotowana specjalnie z myślą o wielbicielach sportów zimowych narciarnia (na ponad sto par nart).

Na zmotoryzowanych gości czeka także monitorowany parking.

Atrakcyjnie urządzone i funkcjonalne wnętrza to nie wszystkie atuty oferty Złotych Gór.

Większość osób odwiedzających Kotlinę Kłodzką i Sudety to pasjonaci aktywnego wypoczynku. Tereny te obfitują w wiele atrakcji – zarówno przyrodniczych, jak i architektonicznych. Wymieńmy tu m.in. znajdujące się w okolicy Siennej: Jaskinię Niedźwiedzią i Kopalnię Złota.

Wszystko tu sprzyja rozwojowi aktywnych form wypoczynku. Pensjonat Złote Góry angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy łączące sport, rekreację i turystykę. Są to m.in. cieszące się coraz większą popularnością zawody triathlonowe, rowerowe i samochodowe. Zainteresowani mogą uczestniczyć w organizowanych w Siennej obozach rowerowych i triathlonowych.

Złote Góry co roku zapraszają również na Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski.

Zarówno dłuższe pobyty, jak i krótsze – weekendowe, wypoczynek w pojedynkę, z rodziną, w gronie przyjaciół, spotkania firmowe i biznesowe – w Złotych Górach na pewno będą udane, dodadzą wszystkim siły i pozytywnej energii.


Poprzedni wpis3D Plan Następny wpisMarket Bio