Xiaomi

od |
12 2

Xiaomi

Xiaomi – produkty tej azjatyckiej firmy cieszą się coraz większą popularnością, również na rynku europejskim – nie wyłączając polskiego. Tym bardziej miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Xiaomi Polska. Wielbicielom technologii mobilnych na pewno nie trzeba bliżej przedstawiać profilu naszego nowego klienta. Mniej wtajemniczonym proponujemy choćby pobieżne przejrzenie katalogów prezentujących produkty, które są dziełem Xiaomi.

Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że oferowane przez firmę tablety, inne urządzenia mobilne i różnego rodzaju akcesoria są inspirujące – przekonuje już sama warstwa estetyczna.

Nie inaczej prezentuje się również oprogramowanie i cała strona techniczna asortymentu spod znaku Xiaomi, który, jak się wydaje, już teraz, a na pewno w najbliższych latach, będzie stanowił coraz poważniejszą konkurencję dla globalnych liderów tego niezwykle prężnie rozwijającego się rynku.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu internetowego Xiaomi Polska – http://xiaomi.com.pl. To najlepsze źródło informacji z pierwszej ręki na temat najnowszych propozycji chińskiego producenta (szczególnie interesująco przedstawia się dział „Zapowiedzi”). Nie kryjemy, że potrafią one zaostrzyć apetyt na nowe, innowacyjne produkty Xiaomi, które – dzięki polskiemu oddziałowi – są z powodzeniem dystrybuowane również na naszym rynku urządzeń mobilnych.

Telefony i akcesoria (a wśród nich m.in.: smartfony, baterie, etui, folie i szkła ochronne, ładowarki i kable USB oraz wyświetlacze LCD) – wszystkie łatwo dostępne – dzięki internetowemu systemowi sprzedaży i przedsprzedaży. To nie wszystko, co entuzjasta nowoczesnych technologii znajdzie na stronie Xiaomi.com.pl.

Na uwagę zasługują również działy: „Kamery i akcesoria” (w tym m.in.: kamery sportowe oraz stabilizatory obrazu), „Akcesoria” (karty pamięci, słuchawki czy cieszące się coraz większą popularnością Power Banki, a także inteligentne opaski Mi Band – opracowane pod systemy Android oraz iOS) i atrakcyjne, dizajnerskie „Gadżety” (firmowe produkty Xiaomi).

Serwis internetowy Xiaomi Polska pozwala dokładnie zapoznać się z najnowszą ofertą firmy i zakupić wiele produktów w dobrych cenach – szybko i bezpiecznie – zgodnie z oczekiwaniami klientów, przyzwyczajonych do wysokiego standardu obsługi, również w świecie wirtualnym.


Poprzedni wpisEuro-Led Następny wpisCheckdirector