Whai.ie

Home/Klienci/Whai.ie

Whai.ie

Whai.ie

Z przyjemnością informujemy, że w gronie naszych stałych klientów znalazł się zleceniodawca z Irlandii. Tworzony przez niego serwis whai.ie to nowoczesny, bardzo dynamicznie rozwijający się katalog małych firm z Irlandii kierowany głównie do Irlandczyków, zarówno przedsiębiorców, jak i konsumentów.

Tę bardzo bogatą bazę przedsiębiorstw można szybko przeglądać na dwa sposoby – korzystając z wyszukiwarki lub alfabetycznego spisu firm z katalogu.

Wyszukiwarka whai.ie jest bardzo funkcjonalna i prosta w obsłudze. Wystarczy do niej wprowadzić tylko podstawowe informacje jak nazwa firmy (lub nawet tylko jedno słowo z jej nazwy) czy jej typ, by w kilka sekund powstała gotowa lista wyników wyszukiwania. Każde ze znalezionych przedsiębiorstw ma swoją podstronę z bardziej szczegółowymi informacjami. Na klik dostępne są więc nie tylko dokładny adres firmy, data jej założenia czy aktualny status, ale też i opis sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, jej statystyki, firmy z nią współpracujące i wiele więcej.

Firmy z katalogu whai.ie uporządkowane są też alfabetycznie, a ich spis znaleźć można pod odpowiednią zakładką na stronie. Tu również użytkownicy katalogu mogą liczyć na dodatkowe ułatwienia. Żeby przejrzeć bazę firm, wystarczy wybrać nie jedną, lecz dwie pierwsze litery nazwy przedsiębiorstw zgromadzonych w katalogu whai.ie. Z gotowej listy wyników można przechodzić następnie na podstrony konkretnych przedsiębiorstw, by bliżej poznać profil ich działalności oraz zdobyć podstawowe informacje na ich temat.

Dodatkowo na stronie głównej katalogu zamieszczane są informacje o ostatnio dodanych do bazy firmach. Sam katalog whai.ie jest na bieżąco aktualizowany, wszystkie dane są dokładnie sprawdzone i pewne, w dodatku dostępne na kliknięcie. Co więcej, użytkownicy z katalogu whai.ie korzystać mogą za darmo. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za wyszukiwanie informacji ani udostępnianie szczegółowych danych.

Katalog naszego klienta jest wyjątkowy z kilku względów. Podczas gdy największe firmy z łatwością znaleźć można, korzystając z samej tylko standardowej wyszukiwarki internetowej, te małe i średnie przedsiębiorstwa często nawet nie zostaną przez nie zauważone lub są odnotowywane na odległych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Nie przeszkadza to jednak świadczyć im usług najwyższej jakości czy zagospodarowywać jeszcze nieodkryte nisze. Gdy więc poszukuje się takiego przedsiębiorstwa, katalog whai.ie będzie niezastąpiony.

Baza naszego klienta przydać może się także samym przedsiębiorcom, dla których znajomość branży i ewentualnych konkurentów rynkowych jest nieodzowna, by funkcjonować. Korzystając z coraz bogatszej bazy whai.ie, można więc stworzyć swój osobisty katalog konkretnych już firm, na którego podstawie będzie można przygotować profesjonalną analizę SWOT, niezbędną tak samo przy zakładaniu działalności, jak również i przy planowaniu jej dalszego rozwoju.