Trycho Centrum

Home/Klienci/Trycho Centrum

Trycho Centrum

Trycho Centrum – Profesjonalny Gabinet Trychologiczny w Warszawie – to kolejna firma z branży medycznej, z którą nawiązaliśmy współpracę.  Trycho Centrum oferuje pełen zakres usług z zakresu trychologii, zaawansowanych analiz laboratoryjnych i nowoczesnych kuracji leczniczych.

Trycholog zajmuje się profesjonalną analizą i diagnozowaniem chorób skóry głowy i włosów. Szczegółowe badania trychologiczne pozwalają nie tylko zidentyfikować schorzenia, ale również skutecznie im przeciwdziałać.

Włosy okazują się być jednym z najwrażliwszych „faktorów”, dzięki którym można zdiagnozować różnego rodzaju schorzenia i dysfunkcje, nie tylko dermatologiczne, ale również m.in. związane z nieodpowiednim sposobem odżywiania.

Trycho Centrum zapewnia dostęp do najwyższej jakości usług – gwarantowanych przez zespół specjalistów posiadających doświadczenie zdobyte zarówno w ośrodkach polskich, jak i hiszpańskich.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy uzyskamy m.in.: konsultację trychologiczną (każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście – wizyta trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut).

Konsultacja to dokładny wywiad, dzięki któremu Trycholog otrzyma wiele istotnych informacji na temat aktualnego stanu zdrowia, przebytych chorób i zabiegów, prowadzonego trybu życia, stosowanej przez pacjenta diety, czy ostatnio wykonanych badań.

Wywiad jest wstępem do przeprowadzenia trichoskopii – procedury diagnostycznej, która pozwala zweryfikować problemy pacjenta (np. typy łysienia). Temu celowi służy również pierwiastkowa analiza włosów oraz inne podstawowe badania: fototrichodiagram i Pull-test.

Trycho Centrum współpracuje nie tylko z trychologami, ale również lekarzami wielu specjalizacji (m.in. endokrynologiem, internistą, ginekologiem). Dzięki ich wiedzy możliwe jest postawienie prawidłowej diagnozy w przypadku różnych, nawet skomplikowanych dysfunkcji, takich jak: łojotokowe zapalenie skóry głowy, łysienie plackowate, polekowe, androgenowe, telogenowe, anagenowe, łuszczyca, łupież, czy wypadanie włosów.

To choroby, z którymi boryka się coraz więcej pacjentów, w związku z tym szybkie postawienie diagnozy i wprowadzenie odpowiedniej terapii warunkuje skuteczne leczenie – na taką właśnie, szybką i fachową pomoc mogą liczyć klienci warszawskiego Trycho Centrum.

Ośrodek oferuje następujące zabiegi trychologiczne: higienę okołomieszkową, grzebień triada, darsonwal, dermalight 80 oraz mezoterapia igłową.

Więcej informacji – na stronie internetowej firmy – http://trychocentrum.pl/.