TakieZakupy.pl

Home/Klienci/TakieZakupy.pl

TakieZakupy.pl

takie zakupy logo

Sklep internetowy TakieZakupy.pl – jedna z bardziej rozpoznawalnych marek na rynku dystrybucji akcesoriów do urządzeń mobilnych – jest naszym nowym klientem. Sklep rozpoczął działalność w grudniu 2012 r. i od tego czasu zdobył sobie wierne grono klientów, które stale się powiększa.

Rosnąca popularność TakieZakupy.pl to „wypadkowa” kluczowych cech charakteryzujących działalność tego nowoczesnego serwisu sprzedażowego.

Po pierwsze – ofertę sklepu wyróżnia szeroki i różnorodny katalog produktów. TZ Poland S.C. – właściciel TakieZakupy.pl – jest oficjalnym dystrybutorem takich marek jak: Verus, Benks, Nillkin oraz iGlove. W bogatej ofercie TakieZakupy.pl znaleźć można również produkty innych renomowanych producentów, m.in.: Love Mei, Rearth Ringke, SGP SPIGEN.

Sklep oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria do telefonów, laptopów oraz tabletów, w tym m.in.: folie i futerały ochronne, etui z klawiaturą, etui do laptopów, etui ipad, ładowarki i wiele innych akcesoriów, dzięki którym korzystania z nowoczesnych urządzeń mobilnych jest nie tylko bezpieczniejsze, ale również zdecydowanie bardziej komfortowe.

Coraz większą popularnością ciszą się także oferowane przez TakieZakupy.pl szkła ochronne – hartowane – doskonale zabezpieczające drogie wyświetlacze najnowocześniejszych modeli smartfonów i tabletów przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.

Sklep posiada w swojej ofercie również wielofunkcyjne akcesoria, bez których nie może się obejść żaden fan nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

Warto zapoznać się z katalogiem akcesoriów TakieZakupy.pl – a w nim m.in. na: etui z okularami 3D VR CASE, okularami 3D 360 BOBOVR – najnowszymi zdobyczami techniki, dzięki którym przeniesienie się do świata wirtualnego będzie jeszcze szybsze i atrakcyjniejsze niż dotychczas, multifunkcyjnymi bezprzewodowymi pilotami Bluetooth i innymi akcesoriami szturmem zdobywającymi sobie światowe rynki elektroniczne.

Po drugie – TakieZakupy.pl to najwyższa jakość obsługi – szybka i niezawodna wysyłka (zamówienia realizowane są każdego dnia roboczego), zespół konsultantów zapewniających pomoc na każdym etapie składania zamówienia (począwszy od doradztwa, przez znajdywanie rozwiązań zawsze korzystnych dla klienta).

Po trzecie – towar oferowany przez TakieZakupy.pl jest zawsze dostępny – nie ma mowy o żadnych magazynowych „niespodziankach”. Każde zamówienie na towar znajdujący się w sklepowej „witrynie” zostanie błyskawicznie zrealizowane.

Firma TZ POLAND S.C. – zachęcona rynkowym sukcesem – planuje dalszy rozwój, w tym wejście w nowe branże oraz sukcesywne otwieranie sklepów stacjonarnych.