Sembo

od |
07 22

Sembo

Z satysfakcją informujemy, że do kręgu naszych Klientów dołączyła niedawno firma Sembo – właściciel serwisu Sembo.pl, platformy rezerwacji online wyjazdów wakacyjnych. Dzięki niej planujący wypoczynek za granicą mogą wygodnie i bezpiecznie zamówić sobie miejsce noclegowe wraz z przejazdem do wielu turystycznych destynacji.

Imponującą bazę serwisu Sembo.pl tworzy przeszło 50 000 obiektów noclegowych, w tym: hoteli, apartamentów i domków letnich zlokalizowanych w 136 krajach. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce możliwa jest rezerwacja nie tylko noclegu, ale również i transportu do wybranych obiektów za pomocą takich środków lokomocji jak: prom, samolot czy wynajęty samochód.

Elastyczne parametry wyszukiwania pozwalają podróżującym na znalezienie najbardziej dopasowanej do ich preferencji oferty. Dzięki tak spersonalizowanym opcjom jak „Active”, „Beach” czy „Golf” oraz możliwości zaznaczenia pożądanych obiektów tworzących najbliższą infrastrukturę oraz atrakcji dostępnych na miejscu, zwielokrotnia się szansa użytkownika na znalezienie wymarzonego dla niego miejsca do spędzenia urlopu. Co więcej, serwis odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających podróżnych, którzy np. planują połączyć wypoczynek w nadmorskiej miejscowości ze zwiedzaniem zabytków w innym mieście albo podróżować różnymi środkami transportu. Dodatkową korzyścią dla klientów jest atrakcyjna cena przy jednoczesnej rezerwacji noclegu i przejazdu promem Stena Line.

Użytkownicy rezerwujący wakacyjny wypoczynek poprzez serwis Sembo.pl mogą czuć się bezpieczni, ponieważ firma posiada gwarancje ubezpieczeniowe w szwedzkim urzędzie Kammarkollegiet. Oznacza to m.in., że anulowanie lub skrócenie wyjazdu z powodu niewypłacalności biura lub jego upadłości finansowej wiąże się ze zwrotem poniesionych kosztów przez podróżnych. Nowoczesne systemy płatności stosowane w Sembo.pl gwarantują ponadto zabezpieczenie finansów osób rezerwujących wyjazd za pośrednictwem e-platformy.

Sembo należy do szwedzkiej Stena Line Travel Group, a ta z kolei jest częścią grupy kapitałowej Stena, w której szeregach pracuje niespełna 20 000 osób oraz której roczne obroty szacowane są na ok. 7 mld euro rocznie. Firma rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 80. XX wieku i była odpowiedzią na zapotrzebowanie szwedzkich klientów planujących urlop w południowej części Europy. Dziś za pośrednictwem e-platformy można zarezerwować wyjazd wakacyjny w ponad 130 krajach, bowiem serwis rozszerzył swój zasięg nie tylko na inne państwa Europy, ale również Azji, obu Ameryk, Australii i Afryki. W 2013 roku z usług Sembo.pl skorzystało przeszło 120 000 planujących wakacyjny wypoczynek.

Administratorzy serwisu nieustannie dbają o jakość obsługi swoich użytkowników, dlatego stale badają poziom zadowolenia klientów i ich opinie odnośnie poszczególnych obiektów noclegowych. Co więcej, rekomendowane miejsca, przetestowane pod względem bezpieczeństwa i komfortu przez specjalistów z portalu opatrzone zostały specjalnym znakiem „Selected by Sembo”. Przy ocenie każdego obiektu eksperci brali pod uwagę takie czynniki jak: poziom obsługi gości hotelowych, standard hotelu, mieszkania lub domku letniego, lokalizację w odniesieniu do innych obiektów noclegowych tego typu oraz dodatkowe udogodnienia dostępne na miejscu. Ponadto uwzględnia się opinie użytkowników portalu, które są regularnie sprawdzane za pomocą ankiet. Każdy hotel opatrzony jest szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć.


Poprzedni wpisAuto Serwis Wareńczak Następny wpisWhai.ie