PUH Kanada Styl

Home/Klienci/PUH Kanada Styl

PUH Kanada Styl

Meble kuchenne

Kuchnie-Szafy.pl, firma od 1993 roku działająca na rynku meblarskim północno-zachodniej Polski, to nasz najnowszy klient. Nawiązaliśmy współpracę z jednym z najlepszych producentów mebli na zamówienie. Kuchnie-Szafy.pl (Kuechen.pl) specjalizuje się w kompleksowej obsłudze zamówień dotyczących wszelkiego rodzaju mebli – nie tylko kuchennych.

Co oznacza kompleksowość w wydaniu Kuchnie-Szafy.pl? To aktywność na różnych polach związanych z produkcją mebli (zestawów i elementów wyposażenia wnętrz). Klienci firmy Kuchnie-Szafy.pl mogą liczyć na profesjonalne doradztwo już w fazie projektu.

Nowoczesne projekty (w tym wizualizacje) wykonywane są dzięki programowi CAD Kuchnie. Decydując się na współpracę z Kuchnie-Szafy.pl klient może uczestniczyć w przygotowaniu projektu osobiście lub skorzystać z opcji wirtualnej – wystarczy podać szczegółowe dane dotyczące wymiarów pomieszczenia i mebli, a gotowy projekt (który później może być zmieniany zgodnie z kolejnymi wytycznymi) zostanie mu przedstawiony drogą mailową.

Firma jest w stanie zrealizować różnego rodzaju projekty – od obecnie najpopularniejszych (minimalistycznych, nowoczesnych kuchni, mebli w stylu eko) po bardziej klasyczne meble kuchenne.

Kuchnie-Szafy.pl wykonują także zamówienia dotyczące aranżacji wnętrz (np. oświetlenia itp.).

W ramach oferty firma zapewnia również montaż zamówionych mebli.

Meble kuchenne to nie jedyny obszar działalności firmy.

Oferta jest szeroka i różnorodna. Obejmuje m.in.: projektowanie i wykonawstwo mebli łazienkowych, bibliotek, blatów, szaf, kominków, schodów i drzwi. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także projektowane przez Kuchnie-Szafy.pl nowoczesne i funkcjonale garderoby.

Firma współpracuje z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi.

Powodzeniem cieszą się m.in. meble projektowane i wykonywane na potrzeby hoteli i pensjonatów. Klienci firmowi znajdą w ofercie Kuchnie-Szafy.pl również szeroki asortyment mebli biurowych, w tym drewniane szuflady kartoteczne, będące doskonałą alternatywą dla typowych, wykonanych z metalu i nie do końca estetycznych.

Zaangażowanie w każdą fazę projektu – od jego stworzenia, poprzez dobór odpowiednich materiałów, kolorów, oświetlenia i innych elementów aranżacji tworzących jednolitą, estetyczną całość – na taką, profesjonalną obsługę, mogą liczyć wszyscy klienci firmy Kuchnie-Szafy.pl.